PropellerAds payout 5$

Si eu am inceput sa monetizez cu ei. Eu folosesc native subscription si pop under si la 800 de vizite pe zi am un cpm de 0.16 pe romania si vad ca creste in cpm cam la 3 4 zile. Si un plus e bine ca a pus si plata la saptamana.
 
Si eu am native banner in lista , insa sincer nu am incercat .Am bagat doar cu subscriptie si vad ca merge destul de ok la zi .
 
Push notification este una dintre cele mai profitabile metode pentru publisheri in zilele astea, dar sa fiti foarte atenti cu ce retea lucrati, trebuie o retea serioasa care sa mentina formatul sus pe termenul lung pentru ca este o metoda care aduce castiguri pe termen lung, avand in vedere ca iti pot veni bani chiar daca nu mai ai reclama pe site, asta dupa ce ai adunat subscriberi, caci odata adunati, reclamele ruleaza in browserul fiecarui subscriber, in alta ordine de idei tre sa fie o retea mare si deja consacrata, caci doar asa va puteti mentine castigurile si in acelasi timp sa livrati user-ului reclame safe.
 
La propller foloses la push notification CPM sau CPS. Cu toate ca CPS aduce mai multi bani eu zic in modul CPM este mult mai profitabil pentru termen lung.
 
Dupa ce am asteptat 2-3 saptamani, a trecut plata in pending. Acum ca e in pending cat mai astept sa intre in paypal?
Scrie ca doar mai trebuie procesata-sa fie transferul facut in paypal.

Sper sa nu se faca 2 luni pentru o plata
 
Loading...
Back
Sus