Promoveaza Immdomain si castiga bani

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Penntru ca este activa oferta de aici Immdomain - Reducere de 35% la toate domeniile m-am gandit sa apelez la voi pentru a promova serviciile oferite de immdomain.

Metoda de promovarea o alegeti voi.

Cum functioneaza?
1. fiecare user interesat va primi un code unic care va avea si 5% reducere pe langa reducerea de acum
2. limita per fiecare code va fi de 100 domenii
3. pentru fiecare domeniu inregistrat pe codul vostru primiti 0.50$, adica 50$ pentru 100 domenii inregistrare
4. plata minim la 1$ sau saptamanal verificam pentru a vedea cate domenii sunt active

Daca esti interesat imi lasi mesaj aici sau pe privat pentru a primi codul.

Exemplu de articol sau mesaj de promovare:

Immdomain are 35% reducere la toate domeniile iar daca folosesti codul de mai jos mai primesti un 5% reducere aditional, adica 40% reducere in total.

 
Vreau și eu, revin cu detalii
Ti-am dat mesaj care contine codul promotional. Daca vrei si alte extensii pe langa cele setate de mine sa ma anunti,
Multumesc frumos.
 
Daca imi fac un cod de genul cat timp ramane valabil ? Adica il detin pana aduc 100 domenii sau doar o saptamana/luna ?
 
Daca imi fac un cod de genul cat timp ramane valabil ?
Ti-am trimis codul.
Cat despre valabilitate am uitat sa specific un lucru.
Oferta actuala de 35% reducere nu stiu cat va fi activa, dar in general este cam 30 zile. Campania poate de promovarea poate continua si dupa ce expira aceasta reducere de 35%.
Codul este pentru 100 domenii dar daca consideri ca poti vinde mai mult, iti pot pune 1000 domenii si pe durata nelimitata.
Cred ca un cpa de 0.50 per domeniu este destul de ok, companii foarte mari pe aceasta nisa ofera mult mai putin.
 
Loading...
Back
Sus