Proiecte Romanesti online

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
In acest topic doresc sa includ toate Proiectele Romanesti online care sunt prezente pe roforum. Nu voi vorbi despre altele pentru ca nu detin info sau nu le-am incercat.

1. 2target.net - topic aici Protectie DMCA + ascundere sursa video
Foarte bun pentru cei care vor sa scoata un ban in plus din filmele si seriale embed. Este usor de folosit si neabuziv pentru user, iar cine are 2 sau mai multe popup pe site e bine pentru ca face userul sa execute mai multe actiuni si de aici intelegem ca mai multe popup deschise. Acest serviciu este special facut pentru embed.

2. neoskip.com - topic aici Fa bani online cu neoskip
Poti face bani din social media, daca ai site de fime si seriale online poti pune link extern catre player unde userul trebuie sa vada o reclama pentru a ajunge la player. Functioneaza bine ca fake player, daca alegi sa pui asa ceva la tine pe site. Rata cpm este in medie 3 euro si cu putina munca, cateva share pe facebook, poti scoate 5-10 euro pe zi fara probleme.

3. tubeadvertising.eu - Ofera suport oficial pe roforum TubeAdvertising Support Oficial
O retea cpa foarte buna care iti poate ridica veniturile, in special daca esti pe nisa adult. Functioneaza bine si cu site-urile de filme si seriale online. Numarul de oferte creste zilnic asa ca ai de unde alege pentru a scoate bani din traficul tau.

4. hiveoffers.org - topic aici NeTestat - HiveOffers: Small Jobs for Big Money
Un site de microjob-uri oarecum privat, adica adminul posteaja job-urile. Daca ai timp liber si vrei sa faci ceva extra atunci poti incerca.

5. immdomain.com - topic aici Support Immdomain
Poti cumpara domenii web la un pret acceptabil, suport din partea mea pe orice problema legat de domeniu.


Daca detii un proiect online care poate ajuta comunitatea Romaneasca online:
1. deschide prima data un topic aici Centru de Afaceri Online
2. apoi dupa ce primeste feedback din partea userilor va fi inclus in acest topic
3. va fi inclus in mesajul de Bun Venit la userii noi
4. va fi trimis ca notificare catre toti membrii de pe forum (acest topic care va fi o singura data)


 
Loading...
Back
Sus