Program de afiliere ideal

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Salut. Caut un site/program de afiliere cat mai bun si care sa ofere un comision mare / vanzare. Nu trebuie sa fie un site gen profitshare de la emag sau 2performant, ci pur si simplu un site care pt ai vinde produsul are si o sectiune de afiliere si ofera un comision de minim 30% ...

Am vazut ca la cele ce ofera teme pt. wordpress pot gasi asa ceva, iar comisioanele sunt intre 30-50%. Faza naspa e ca la inscriere am vazut ca cer sa ai deja un site. Eu as vrea sa ma inscriu in program, sa ma familiarizez putin cu site-ul lor si apoi sa-l gandesc pe al meu sau poate chiar sa incerc sa promovez fara site ...

De exemplu daca vreau sa promovez pe retelele sociale doar, pot trece la inscriere un site care nu-mi apartine? Ma accepta in program sau nu se poate fara site ?

P.S. Ce alte site-uri mai cunoasteti cu programe bune de afiliere (alte idei, nu tot cu teme wp) ...
 
Salut. noi avem si oferte non adult pe care le poti promova. www.Tubeadvertising.eu
Cele mai populare sunt cele CPL (Form submit+ confirmare telefonica)
Ca sa vezi ofertele mergi in Marketplace, filtreaza pe tara si categorie (Mainstream)
Mai mult, daca promovezi pe social media iti dam posibilitatea sa utilizezi un domeniu custom (in caz in care al nostru este banat) si il poti schimba ori de cate ori vrei. Daca ai nevoie de ajutor imi poti scrie si in privat
 
Salut. noi avem si oferte non adult pe care le poti promova. www.Tubeadvertising.eu
Cele mai populare sunt cele CPL (Form submit+ confirmare telefonica)
Ca sa vezi ofertele mergi in Marketplace, filtreaza pe tara si categorie (Mainstream)
Mai mult, daca promovezi pe social media iti dam posibilitatea sa utilizezi un domeniu custom (in caz in care al nostru este banat) si il poti schimba ori de cate ori vrei. Daca ai nevoie de ajutor imi poti scrie si in privat
Poți face bani cu traficul de pe facebook?
 
Poți face bani cu traficul de pe facebook?
Absolut, depinde cum il generezi, pentru Facebook avem oferte bune rau.
Mai nou am creeat un tool special, o sa postez aici pe forum un video cu el si fac update la post
 
Loading...
Back
Sus