Program care iti permite sa ajungi pe prima pagina in youtube

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Acest program un keyword research care va poate ajuta sa ajungi pe prima pozitie in youtube.

Pentru cineva are canal pe youtube fie ca este games, sau afiliate marketing, poate fi de un real ajutor acest program si aduce o conversie mai buna.

Ce face acest program?

1. cauta keyword pe youtube
2. iti spune numarul de cautari lunare si numarul de clipuri pe acel keyword

Cum pot folosi acest program?

1. prima data cauti keywordul principal la clipul tau
2. din lista cauti keywordul care are cautari decente si un numar cat mai mic de video. Daca gasesti un keyword care iti place si este potrivit la clipul tau si are zero video, il poti folosi pentru ca toti cei care cauta vor vedea clipul tau.
3. daca acel keyword are unul sau mai multe video, poti vedea cum au folosit keywordul respectiv, lucru care-l poti face si tu, poate chiar optimiza si mai bine
4. inainte de upload video pe youtube, ai grija ca numele la acesta sa fie keywordul ales de tine + orice altceva doresti tu
5. ai grija ca video urcat pe youtube sa fie nelistat
6. in timp ce face upload, poti edita titlul, descriere, tag. Keywordul tau principal, cel care l-ai ales cu acest program sa apara in toate cele 3 (titlul + descriere + tag)
7. dupa 15-30 minute de la upload ii poti seta ca public
8. peste cateva minute, o ora asa, ar trebui sa apara pe prima pagina clipul.

Mai multe detalii si posibilitatea de a cumpara aici.
 
Tu l-ai cumparat? Nu prea am inteles deci trebuie sa fie o nisa cu concurenta 0 ?
 
Tu l-ai cumparat?
NU. L-am prezentat ca fiind util pentru cine`l doreste.
Nu prea am inteles deci trebuie sa fie o nisa cu concurenta 0 ?
Pai cu cat sunt mai multe video pe acel keyword cu atat iti va fi mai greu sa ajungi pe prima pagina.
Daca un keyword are sa spunem 5000 cautari pe luna si are zero concurenta, asta inseamna ca video tau va fi afisat primul si majoritatea traficului va ajunge pe video tau.
 
Parerea mea e ... ca e scam :)
Pagina seamana prea mult cu cea folosita la campanii de promovare fortata. Chiar are un template similar cu altele. Am vazut destule si la multe am fost foarte tentat.
Ce ma da inapoi ?
Simplu ... lipseste partea tehnica a soft-ului.
Eu sunt utilizator linux si am obiceiul asta prost sa vad daca la mine ar functiona. Se pare ca nu este nici o referinta pe acea pagina legata de ce este necesar ca softul sa functioneze.
Am gasit prezentarea asta :
De aici insa nu ma prind ... pe ce sistem functioneaza (pare windows ... ), insa in pagina acestui video am observat ca mai este cineva care se intreaba ce tip de software este si a venit un raspuns de la un indian care a pus un link catre acelasi site insa cu terminatia diferita... cumva ne-ai pus link de refferal ?
 
L-am cumparat acum o ora.
1. avg il vede ca malicios la fel si virus total https://www.virustotal.com/ro/file/...21c78baeb51fe2ccde831db4b73ab3e0f52/analysis/
2. am discutat cu creatorul pe e-mail si a spus ca este imposibil ca programul lui sa fie malicios. Cica face programe de 12 ani si niciodata nu ar include ceva malicios, pentru ca tine foarte mult la imaginea lui.
3. din video ma gandeam ca este ceva diferit fata de google ad planner, dar nu este. google ad planner ofera info mult mai bune decat acest program
4. se misca foarte incet si rezultate sunt cam ciudate
5. am cerut refund si acum astept raspunsul lui.
6. cand l-am prezentat aici, chiar am crezut ca este ceva functional si util. Sorry pentru eventuale probleme.

 
Update:
Cel care a facut programul mi-a spus ca problemele care le intampin sunt doar la mine si nimeni altcineva nu a experiementat asa ceva.
Asa ca pentru 24 ore daca vrea cineva sa testez programul sa imi spuna.
 
Update:
Cel care a facut programul mi-a spus ca problemele care le intampin sunt doar la mine si nimeni altcineva nu a experiementat asa ceva.
Asa ca pentru 24 ore daca vrea cineva sa testez programul sa imi spuna.
Chiar te rog,daca ai putea sa-l incerci ,dupa care sa ne spui cum functioneaza! Multumesc
 
Chiar te rog,daca ai putea sa-l incerci ,dupa care sa ne spui cum functioneaza! Multumesc
Eu l-am testat si nu functioneaza bine pentru mine. De asta am intrebat daca e cineva care vrea sa-l testeze sa ma contacteze in privat.
 
Loading...
Back
Sus