Profitshare - Primele 100 de milioane de EURO vanzari

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
header-2.jpg


Am asteptat cu sufletul la gura momentul, iar intr-o buna zi de marti s-a intamplat: am atins milestone-ul de 100 de milioane de Euro vanzari prin marketing afiliat pentru advertiserii Profitshare. Am urmarit zilnic, live, pe homepage-ul Profitshare cum vanzarile cresteau si suntem in continuare cu ochii pe ele pana cand vom atinge urmatorul milestone pentru afiliere.

Nu avem nicio indoiala ca vanzarile din viitor vor creste exponential deoarece modelul de promovare bazata strict pe rezultate a marketing-ului afiliat devine din ce in ce mai popular in randul advertiserilor de renume. Vedem cum brandurile mari apeleaza la el si beneficiaza de promovarea de care au nevoie pentru a creste.

Desigur nimic din toate acestea nu ar fi fost posibile fara afiliatii si advertiserii de exceptie alaturi de care lucram in fiecare zi. Va multumim ca ne sunteti alaturi si ca ne motivati sa atingem noi si noi culmi pentru marketingul de performanta!

Ca sa va faceti o idee asupra importantei momentului va invitam sa urmariti cat de departe te pot duce 100 de milioane de euro astazi.

 
Ultima editare:
Cam greu sa faci 1000 euro cu Profitshare, dar nu imposibil.

Am auzit ca sunt persoane care realizeaza venituri de peste 500 euro lunar cu profitshare.

Eu folosesc alte sisteme internationale.
 
Eu am ajuns aproape de 1000 de euro, dar au fost niste chestii care m-au facut sa o las mai usor cateva luni de zile. Aveau la suport afiliati o persoana nu tocmai experta, cu care am inceput sa vorbesc din mai 2014 despre retragerea comisioanelor, in august le-am trimis actele necesare, si pana in decembrie tot nu primisem banii dupa nenumarate emailuri, de aici nici nu i-am mai promovat.

Din fericire, s-a schimbat persoana la suport, si m-a rezolvat imediat. Ca si metode la Profitshare depinde de advertiser, eu am ales doar Emag, si acolo merg bine site-urile cu recenzii, cu articole despre componente, cum sa alegi un laptop, articole cu liste... e un pic cam greu totusi, trebuie sa stai atent cum faci promovarea ca au reguli stricte. In general m-am concentrat pe laptopuri si televizoare, pentru a obtine niste comisioane mai maricele, insa am avut si mai mici:
Profitshare.ro.jpg
 
1000 de euro intr-un an sau lunar?
Legat de ce sa zis mai sus, sunt unii afiliatii care scot si 4-5 mii de euro in medie pe luna.
 
1000 de euro intr-un an sau lunar?
Legat de ce sa zis mai sus, sunt unii afiliatii care scot si 4-5 mii de euro in medie pe luna.

Pe luna. Intr-un an cam oricine poate scoate. Si ma refer la cei care sunt aici.
 
1000 de euro intr-un an sau lunar?
Legat de ce sa zis mai sus, sunt unii afiliatii care scot si 4-5 mii de euro in medie pe luna.

@Silviu, cat ai castigat intr-o luna? Esti Silviu Udrea?
 
Loading...
Back
Sus