NeTestat Profit 30% din Referali ,Site-ul plateste 100% !

ccont2246

Member
Registered
Salutare.
Va prezint o metoda sigura de a castiga bani ,site-ul plateste din 2010 iar eu sunt multumit.
Poti castiga cu investitii minime ( timp pentru adaugare referali sa ai ) , cu acest site 100% Legit .

Golden-farm

Las si o dovada retragere :

Dovada Retragere

Numai bine !
 
Nici nu am dat click pe site, atunci când cineva îmi zice "metodă sigură, reală, 100% garantată, totul e legit, plătește 100%", fug mâncând pământul
 
Nici nu am dat click pe site, atunci când cineva îmi zice "metodă sigură, reală, 100% garantată, totul e legit, plătește 100%", fug mâncând pământul
Fugi ,fugi..Te-ai uitat macar pe dovada ?O sa fii surprinsa ,asta daca nu te astepti la venituri de 1000$ in prima luna (desi e posibil si asta ,functie de cata reclama si nr de investitori strangi)
 
puteti avea completa incredere in cineva care a facut contul acum cateva zile si are "cont" in nume. va garantez
apoi daca ne uitam la clipurile de pe canalul unde e postata 'dovada' de plata, vom vedea ca mai sunt si alte clipuri de genul. dintre care si unul cu accent chinez sau ceva gen. vorbiti si chineza, domnule cont?
teoria mea e ca inca testezi golden-farm si ti-ai facut cont pe forum si-ai postat doar ca sa faci referrals, doar sa vezi daca merge.
din ce vad pe net, merge. dar cu mari detalii care nu sunt specificate nicaieri in acest topic sau altundeva. la chestiile de gen poti sa castigi ceva si poti sa si pierzi, ca la jocurile de noroc. nu ti-ar da nimeni bani fara sa castige ei mai mult. deci zic sa va documentati mai bine inainte sa investiti in asa ceva. e un risc de care ar trebui sa stati departe.
 
Ultima editare:
Deci nici tu Vasile nu te-ai uitat la dovada .
Si da ,nu-ti da nimeni bani fara sa muncesti ,fii ferm convins .
Numai fa recomandari pana nu stii men.
Toate cele bune.
 
Deci nici tu Vasile nu te-ai uitat la dovada .
Si da ,nu-ti da nimeni bani fara sa muncesti ,fii ferm convins .
Numai fa recomandari pana nu stii men.
Toate cele bune.
nu pot lua in considerare dovada aceea cand pe acelasi canal e si un video de gen deci ori nu e dovada ta aceea ori esti prea bun pentru noi si vorbesti fluent alta limba ca principala
 
Prea nu poti multe Vasile..
Voi mai posta o retragere zilele acestea .
Eu sunt inregistrat de vreo 2-3 ani ,cam asa iar site-ul a luat fiinta prin 2013 .
Oricand iti pot dovedi cu video, pe watzapp dar nu meriti Vaslie ,sorry .
Acum ma gandesc sa mai investesc cativa dolarei in reclama ,ai idee unde pot plati pentru un trafic real?
 
:)) esti copil mic pe langa cei mai penali, domeniul este inregistrat in 2016-12-22 (sa nu mai zic ca domeniul expira in cateva zile:) , probabil vrei sa vati rost de bani sa inoiesti domeniul) dar site-ul plateste de 10 ani si pe tine din 2013 :), domeniu cu cratima si .biz, asa sarac esti sa nu-ti permiti un .com, au fost domenii de vinerea neagra sub 1$.
 
Nu stiu ce sa zic Vasile ,eu intru saptamanal pe el si fac retrageri si functioneaza ok, nu vand gogosi de meserie.Dar bineinteles ca trebuie si ceva efort pentru a cauta referali ..Eu am mai multi ,o sa vezi asta si in clipurile de pe canalul ala daca esti atent.
Numai bine !
 
:)) esti copil mic pe langa cei mai penali, domeniul este inregistrat in 2016-12-22 (sa nu mai zic ca domeniul expira in cateva zile:) , probabil vrei sa vati rost de bani sa inoiesti domeniul) dar site-ul plateste de 10 ani si pe tine din 2013 :), domeniu cu cratima si .biz, asa sarac esti sa nu-ti permiti un .com, au fost domenii de vinerea neagra sub 1$.
Men ,am gresit cand am zis 2010 ,uita-te la ce scrie pe site jos !Nu este al meu..Va inteleg ca sunteti sceptici si asa si este ,e foarte mult fake si nici nickul meu de cont nu isnpira incredre ca deh,e facut pe fuga si mai am inca vreo 7-8 ..Nasol.
Da Phoenix ,asa vazusem si eu la inceput ,intro zi dadea eror ca expirase dar ei reinoiesc mereu acel domeniu ,intra sa te convingi.
Dar am prezenatat ce trebuie ,v-am spus ca plateste .
Numai bine .
 
@ccont2246 recitește tot ce ai scris tu în acest topic, dacă ție îți pare că e posibil să convingi cu asta pe cineva cu un iq de peste 70 atunci ai probleme grave în a înțelege cum e cu vânzările și convingerile

Pe acest forum oamenii nu pun botul chiar la orice scam, mai ales când acel scam e făcut atât de copilăresc (acum nu zic că site-ul e neapărat scam, zic de intenția ta)
 
Ultima editare:
Laura ,tu poti crede ce vrei..Problema e ca tu ori crezi ca e scam ori nu crezi ? ,hotaraste-te !
Nici macar nu ai competenta de a vorbi in numele lor ,au singuri putere de decizie si de a verifica ei insasi .
Dupa ce te vei convinge si tu ca site-ul este fix cum am scris totul va fi ok .
Apropo ,uita-te daca vrei si la dovada video filmata cu telefonul .
Yepuras este unul care a inteles ca site-ul este ok si sa inregistrat ca referal ,ai multumesc si o asigur ca functioneaza ok ,atat timp cat ai un numar mai mare de referali/investitori.
Nu chiar toata lumea minte ,Laura .Pai...
Numai bine !
 
Laura ,tu poti crede ce vrei..Problema e ca tu ori crezi ca e scam ori nu crezi ? ,hotaraste-te !
Nici macar nu ai competenta de a vorbi in numele lor ,au singuri putere de decizie si de a verifica ei insasi .
Dupa ce te vei convinge si tu ca site-ul este fix cum am scris totul va fi ok .
Apropo ,uita-te daca vrei si la dovada video filmata cu telefonul .
Yepuras este unul care a inteles ca site-ul este ok si sa inregistrat ca referal ,ai multumesc si o asigur ca functioneaza ok ,atat timp cat ai un numar mai mare de referali/investitori.
Nu chiar toata lumea minte ,Laura .Pai...
Numai bine !
Hai că mă amuzi cu defensiva asta semi-pasivă, zici că mi-a venit un super martor la ușă
Apoi, mai învață și tu a citi, că Laura sigur nu-s
 
Am mai citit despre acest site si din cate am inteles plateste dar e o smecherie la mijloc. In regulament scrie ca poti sa retragi doar 40% din cat investesti + 20% din cat investesc referalii tai, asa ca ramai cu paguba daca nu ai de unde sa aduci investitori, asta a uitat sa mentioneze ccont2246?

O bucata din regulament:
4.2.1.5. Getting payoffs by the user is restricted by availability of gold on the account. 1 gold gives the right to withdraw 1 USD. Gold is credited for: your replenishments of the account (40% of the sum); replenishment of the account by a referral of the 1st level, 20% go to the gold; replenishment of the account by a referral of the 2nd level, 5% go to the gold;
 
Forzi ,daca te-ai uitat la dovada video ,nu am uitat nimic ,vezi ca am scrool-at si regulamentul.
Da ,clar exista o smecherie ,in fiecare joc exista una ,nu exista altfel.
Iar de pierdut nu am pierdut nimic ,tot in dovada video poti vedea cat am investit in total si cat am retras ,daca esti atent cam de vreo 7-8 ori mai mult .Dar nu m-am axat prea tare pe referali fiindca mai am si alte siteu-ri unde sunt inregistrat si mai ales in Crypto unde fac trading..
Numai bine !
 
Forzi ,daca te-ai uitat la dovada video ,nu am uitat nimic ,vezi ca am scrool-at si regulamentul.
Da ,clar exista o smecherie ,in fiecare joc exista una ,nu exista altfel.
Iar de pierdut nu am pierdut nimic ,tot in dovada video poti vedea cat am investit in total si cat am retras ,daca esti atent cam de vreo 7-8 ori mai mult .Dar nu m-am axat prea tare pe referali fiindca mai am si alte siteu-ri unde sunt inregistrat si mai ales in Crypto unde fac trading..
Numai bine !
Am vazut dar nu citeste nimeni regulamentul, e frumos sa anunti lumea in ce se baga sa stie de la inceput, cine investeste si nu are de unde sa aduca referali care sa investeasca si ei la randul lor ramane in pierdere asta e marea problema. Mult succes
 
Uite eu am sa cred tot ce ai scris daca reusesti sa ne spui de ce dovada ta este pe youtube , adevaratul motiv pentru care este acolo.
 
Uite eu am sa cred tot ce ai scris daca reusesti sa ne spui de ce dovada ta este pe youtube , adevaratul motiv pentru care este acolo.
Asa voi face
Mi-am propus sa arat si celorlalti siteuri care sunt ok din noianul testat si plin de fake-uri..adica ,daca tot muncesti si faci rost de refi ,sa te alegi si tu cu ceva din treaba asta.
Am mai facut un post care e posibil sa fie mai promitator ca acesta ,insa la ala inca nu stiu daca plateste cand voi retrage ,au un plafon.Cel cu telegramul...
Numai bine !
 
Loading...
Back
Sus