Problema site!

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
Mai exista vreo modalitate, dupa ce google ti-a oprit reclamele in chrome, sa pot sa fac sa apara reclamele din nou in chrome?
 
De acele push? Care apar sa dai permite si blocheaza? Dai la browser setari dupa jos advance cauti optiunea site dupa acea notificari si elimini ce site vrei si dai refresh si intri din nou pe site
 
De acele push? Care apar sa dai permite si blocheaza? Dai la browser setari dupa jos advance cauti optiunea site dupa acea notificari si elimini ce site vrei si dai refresh si intri din nou pe site

la site-ul meu de filme, mi-a blocat in chrome toate reclamele de tip pop-up, native ads... tot...

se mai poate face ceva? sau trebuie sa fac alt site?
 
se mai poate face ceva? sau trebuie sa fac alt site?
Da se mai poate la experiențele abuzive.Eu am avut 9 avertizari la un site in 2 luni.Soliciti examinarea .Daca ai solicitat de 3 ori si ti-a dat necorespunzator si nu te mai lasa atunci mai astepti vreo saptamana si te va lasa iarasi sa ceri examinare.
 
Da se mai poate la experiențele abuzive.Eu am avut 9 avertizari la un site in 2 luni.Soliciti examinarea .Daca ai solicitat de 3 ori si ti-a dat necorespunzator si nu te mai lasa atunci mai astepti vreo saptamana si te va lasa iarasi sa ceri examinare.

poti sa imi spui unde pot da din nou examinare? nu am dat deloc... si atunci cand dau trebuie sa scot toate reclamele de pe site?
 
poti sa imi spui unde pot da din nou examinare? nu am dat deloc... si atunci cand dau trebuie sa scot toate reclamele de pe site?
Link asta te va redirectiona la tine in wmt.Alege domeniu penalizat si vezi ca scrie ''Solicita examinare''.Scoti toate ads,astepti raspuns si le bagi din nou dupa ce iti da site Safe
PS: Eu pe popup si pe push de la proleller am luat avertizare :)
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus