Problema plata propellerads!

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
De curand au inceput, sa ceara poza de buletin, pentru a putea trimite plata? Voi ati patit asa ceva?
 
ai avut probleme, dupa ce ai trimis poza cu buletinul? s-au folosit de buletin, etc?
 
da, se cere poza cu buletin. dar vedeti ce poza de buletin le trimiteti ca acea persoana de pe buletin tre sa coincida cu cea care primeste banii pe paypal sau pe ce ii primiti.
 
pai nu stiu ce inseamna "safe" la tine. dar nu se folosesc de buletinul tau pentru a face lucruri naspa.
daca totusi nu vrei sa le dai nimic, apelezi la alt adnetwork si ai rezolvat.
 
da, se cere poza cu buletin. dar vedeti ce poza de buletin le trimiteti ca acea persoana de pe buletin tre sa coincida cu cea care primeste banii pe paypal sau pe ce ii primiti.
SI cum poti explica DACA eu Sunt business PayPal unde numele nu este specificat in PayPal cand trimite ?adica I trimit degeaba documentul
 
omfg...nu mai raspund nimic pe forum. tre sa dau 50 de explicatii degeaba, zici ca parca-s platit si pe orice spun imi iau eu zeci de mii de euro si tre sa va manipulez pe voi si pana mea. hai ca eu m-am plictisit, serios acum. luati si intrebati-va account manageru ca de asta-i platit. :)
 
Loading...
Back
Sus