problema openload.co

cataspy

Active Member
Registered
Full Member
Salutare, de cateva zile am inceput sa urc pe openload.co filme pentru siteurile mele dar spre mirarea mea am vazut ca de ieri pe mobil numai merg filmele ci doar pe desktop, pe mobil imi da eroarea "The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the formatris not supported". Filmele care le-am uploadat pana acum sunt .mp4 deci nu cred ca este vro problema in formatul acestora. Va rog sa imi spune-ti si mie cei care folositi acest site daca aveti setata vro optiune pentru mobil in cont sau daca exista asa ceva. Multumesc! :D
 
Nu e nici o setare. Mai sunt probleme cand da eroarea aia si pe desk. Eu m-am uitat acuma de pe mobil la un film sa vad daca merge si nu este nici o problema .
 
Ciudat este ca am rugat mai multe persoane sa intre pe site-ul meu sa verifice de pe telefon daca merge si acelasi lucru mi-au spus si ei..
 
Am iphone 6s si am folosit safari cand imi dadea eroarea, dar am verificat si acum si observ ca merg bine filmele si numai exista nici o problema, chiar am verificat si cu google chrome si merge perfect. M-am speriat putin mai devreme ca am uploadat cateva sute de filme si am zis cat noroc sa am sa nu mearga nici unul :)) dar se pare ca este totul in regula. Multumesc pentru raspunsuri! :D
 
Loading...
Back
Sus