Problema mutare site wordpress

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Salut. Vreau sa mut un site wordpress . Se da asa:. Download continut public html, download baza de date...
Acuma am urcat baza de date ,editat in config.php datele. Urcat continutul din public_html ... Si ... Siteul nu merge. Ce mai trebuie facut, schimbat?

Asta imi apare dupa ce am facut mai sus

Internal Server Error​

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at [email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Ps: nu pot face backup din wordpress si sa il mut, doar cum am zis mai sus.
 
problemele cu internal, in general, pe apache, sunt de la .htaccess
daca ai error_log pe server, poti vedea fix care e problema si linia. altfel, singura chestie pe care ai putea sa o faci e sa anulezi cate o chestie din .htaccess pana cand nu vei mai primi eroarea. Sau mai poti sa redenumesti fisierul, doar sa vezi daca va mai da eroarea aia. asa stii sigur daca e sau nu din .htaccess.
 
problemele cu internal, in general, pe apache, sunt de la .htaccess
daca ai error_log pe server, poti vedea fix care e problema si linia. altfel, singura chestie pe care ai putea sa o faci e sa anulezi cate o chestie din .htaccess pana cand nu vei mai primi eroarea. Sau mai poti sa redenumesti fisierul, doar sa vezi daca va mai da eroarea aia. asa stii sigur daca e sau nu din .htaccess.
Problema e ca nici cu fresh install nu merge
 
Loading...
Back
Sus