Problema la instalare program hitleap

Jeliu Mihai Bogdan

Graphic Designer
Registered
Full Member
Graphic Designer
Salutare tuturor, tot am auzit pe forum cu hitleap si am zis sa vad si eu ce e asta.. am trecut de primul pas cu adaugarea unui link si cand sa downloadez sa instalez programul, nu merge, zice ca trebuie sa il instalez intr-un disk local :| ... care sunt frate pasii... ?
 
ce browser folosesti? E ciudata patania ta.
eu folosesc chrome, intru pe hitleap la trafic exchange, apoi clic pe download last version, install si gata.
daca tot nu merge poti face un print/screen la eroare?
 
Folosesc google chrome, deci m-am inregistrat, am descarcat acel .msi iar cand incerc sa il instalez imi da chestia aia, o sa fac o poza diseara, acum sunt la birou..
 
Am revenit cu poza...
program_hitleap.jpg
 
Schimba-i directorul atunci. Pune-l in D sau altul(care-l ai) si vezi cum se comporta
 
1. nu ai facut campaniile bine
2. continua cu acest trafic si tii duci blogul de rapa. Se pare ca nu ai inteles nimic din ce am discutat pe aici.
3. unde am pus sageata click si editeaza.
uK9p9yg.png
 
Limita pe ora o stabilesti cat vrei tu. Maximul este de 500hits pe ora.
la site pune link catre o pagina care vrei sa o promovezi si nu seta 20 secunde. Pune maximul de 60 sec la site.
 
Am marit pentru cele 2 link-uri de youtube, pentru site nu vreau sa mai fac ca imi e teama sa nu se duca si mai de rapa :d... sper ca e bine .. :d sunt nou pe domeniu de hitleap :D
Limita_marita.png
 
Am explicat in alt topic ca la youtube trimite maxim 295 vizite, apoi pauza. Dupa asta trimite vizite naturale pana la 310. Dupa ce a trecut de 310 poti continua cu hitleap.
Acorda putina atentie cand citesti sau da un search.
Daca am timp astazi voi face un tutorial cum se face cu hitleap.
 
Loading...
Back
Sus