Problema impact pagini facebook

Ionut Curca

Member
Registered
Full Member
Salut,tuturor! De 2-3 zile am o mare problema cu doua pagini.Cand doresc sa-mi postez articolele de stiri dupa site-ul pe care-l detin si care este activat cu audience network (instant articles) nu-mi apar articolele absolut deloc in news...imi apare la toate impact 1-2 maxim ...pe cand daca pun o postare normala apare in news si are si impact totodata.Chestia pe care n-o inteleg este ca pe a 3-a pagina pe care o detin articolele urca in newsfeed cand postez si strang impact,in timp ce pe astea doua pagini nu se duc absolut deloc...apar ca si cum nu le-ar fi vazut nimeni postarile.O sa va las si un screen cu impactul unei postari normale si cu impactul unui articol dupa site.Eu m-am gandit sa nu fie un bug sau ceva si sa nu apara statisticile,dar ar fi imposibil ,odata ce la postarile normale apare impact si tot ce trebuie legat de statistici.Care ar putea fi problema ? Aveti idee careva?

UP : Am incercat sa public si un articol dupa alt site pe aceste doua pagini cu problema aceasta si tot degeaba...tot nu vor sa urce in news...tot apare impact ''1''. :(
 

Atașamente

  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    275,2 KB · Vizualizări: 19
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    368,6 KB · Vizualizări: 18
Impactul difera datorita numarului de likeuri, urmaritori si ce fel de continut ai publicat. De exemplu pozele si video prind cel mai bine pe langa un articol cu link. Incearca sa distribui si in grupuri dar fugi de abuz (spam)
 
Impactul difera datorita numarului de likeuri, urmaritori si ce fel de continut ai publicat. De exemplu pozele si video prind cel mai bine pe langa un articol cu link. Incearca sa distribui si in grupuri dar fugi de abuz (spam)
Folosesc paginile astea de când le am pt articolele după site! Nu e prima data! E prima data când mi se întâmpla asta!
 
E posibil ca la acel site Lumea sa fi dar hide from feed sau nu se opresc nici macar o secunda cand IL vad in feed. De aici e problema, daca AI spus ca alte postari apar.
 
E posibil ca la acel site Lumea sa fi dar hide from feed sau nu se opresc nici macar o secunda cand IL vad in feed. De aici e problema, daca AI spus ca alte postari apar.
Habar n-am ...prea dintr-o data așa a apărut aceasta problema având in vedere ca cu 2-3 zile in urma aveam impact de 1000-1500\ articol
 
Ti-a fost restrictionat functia de postare link in postari pe pagina ! Si eu intampin problema asta ! Uitate prin notificari sau la inbox ! O sa treaca aceasta perioada , de obicei tine 3 zile !
 
Ti-a fost restrictionat functia de postare link in postari pe pagina ! Si eu intampin problema asta ! Uitate prin notificari sau la inbox ! O sa treaca aceasta perioada , de obicei tine 3 zile !
Sa speram ca e asa cum zici tu...m-am uitat atat in inbox cat si in notificari ...nu apare nimic.Sper sa fie pe o perioada limitata si sa nu fie permanenta treaba daca e asa cum zici tu! Mersi! :)
 
Intra pe facebook.com/help/contact/349130238842860
Daca iti apare pagina acolo, inseamna c-ai primit block. Nu mai poti pune link-uri 7-14 zile. In schimb imaginile si clipurile merg.
Nu fa contestatie. Sunt multi pe blackhatworld care s-au plans c-au primit unpublish la pagini.
Sunt in aceeasi situatie ca tine (pe langa multi altii).
 
e posibil ca pagina sa fi fost marcata ca postand stiri false si de aceea sa numai ai impact..am citit ca la uni la fel zero impact din cauza ca le au marcat pagina ca fake news
 
Loading...
Back
Sus