Problema cu domeniul pe page rank - apar toate datele ce este de facut ?

Vezi ca tre sa ai ceva optine de private registration. O cumperi aia de pe site-ul de unde ai luat domeniul.
 
am gasit o sa cumpar .. nu cred ca ar fi problema la 200 vizitatori pe zi o perioada nu ?
 
Nu are treaba vizitatorii cu asta. E bine sa-ti ascunzi detaliile in caz ca cineva iti doreste rau la site, tie personal etc.
 
1. Este normal sa apara la whois datele care au fost folosite la inregistrare.
2. Asa cum au spus mai sus trebuie sa cumperi Privacy Protection iar preturile variaza in functie de register.
3. Poti transfera domeniul la immdomain.com unde iti poti face cont pe orice nume vrei pentru ca nu cer confirmarea identitatii, sau pe viitor poti inregistra domeniile aici. Privacy Protection aici costa 2.43$ pe an si atentie ca nu toate extensiile accepta Privacy Protection.
 
In functie de registerul care este acum, se poate transfera imediat sau dupa 30 zile.
Inainte de a transfera domeniul, iti faci un cont pe un nume care doresti tu. De retinut ca la transferare se adauga +1 an de valabilitate la domeniu.
 
wt9bte.jpg

asta trebuie sa iau ? am de la newhost, Alex deci sa inteleg ca imi fac un cont transfer domeniul apoi automat imi iau Privacy Protection si altceva? sunt interesat!
 
Deci transferi domeniul unde se adauga +1 an de valabilitate iar Privacy Protection este extra optiune care costa 2.43$ pe an. Se poate face in procesul de transfer sau dupa ce acesta este transferat.
Daca nu iti pui date reale, atunci nu este nevoie de Privacy Protection.
Plus la immdomain primesti multe extra optiuni gratis care in alta parte costa bani.
Dupa cum vezi la immdomain.com Privacy Protection costa 2.43$ iar la newhost costa 4.50 euro, adica mai mult decat dublu.

Am vazut ca ai initiat procesul de transfer dar fara plata. Odata ce faci plata procesul de transfer incepe si dureaza intre 5 si 7 zile, in functie de registerul care este acum.
 
Loading...
Back
Sus