Problema chrome la upload fisiere din calculator

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
De cateva zile am probleme cu browserul chrome atunci cand vreau sa incarc ceva din calculator. Consumul de memorie RAM se duce la 100% uneori chiar pentru cateva minute.
Am 8GB Ram si setat ca windows sa isi poata lua cata memorie RAM virtuala vrea.
Procesorul sta undeva la 40%, dar RAM se duce sus rau de tot. Asta se intampla doar cand dau sa incarca ceva din calculator. Apoi tab-ul chrome in care lucrez pur si simplu incheata.

Ca OS rulez windows 10 actualizat la zi si versiunea de chrome Version 45.0.2454.101 m.

Mai are cineva problema de genul cu chrome?
 
Asa patesc si eu de o gramada de ori si de mai multa vreme. Oare nu e un conflict intre Flash Player si flashu de la chrome ?
 
Asa patesc si eu de o gramada de ori si de mai multa vreme. Oare nu e un conflict intre Flash Player si flashu de la chrome ?
La asta nu m-am gandit sa stii.E posibil sa fie asta pentru ca atat chrome cat si mozilla au incetat sa foloseasca flashplayer.
Tu ce sistem de operare ai?
 
Pe langa problema veche, acum apare alta cand incerci sa vezi un video pe youtube sau direct pe facebook. Pur si simplu chrome crash si isi revine abia dupa foarte multe refresh.
 
Mie imi da shockware crash chrome. Nu am incercat sa rezolva problema dar cand am timp si daca o rezolv revin cu un update.
 
Mie imi da shockware crash chrome. Nu am incercat sa rezolva problema dar cand am timp si daca o rezolv revin cu un update.
Nu stiu daca poti face tu ceva in aceasta privinta. Am vazut aceiasi problema pe mai multe calculatoare cu sisteme de operare diferinte. Dar daca gasesti o solutie e bine sa o postezi.
 
Loading...
Back
Sus