Primul meu vlog

1. Bravo pentru canal si spor la treaba.
2. Undeva la inceput bassul este foarte puternic, se aude cam naspa.
3. Cu ce retea esti sau mergi direct cu adsense?
4. Ce subiecte vei aborda pe canal?
5. In ce editezi clipurile?
 
Multumesc! Momentan nu vreau bani, de la anul o sa ma axez pe altceva, nu pe adsense. Subiecte random, sketch-uri si poate pe viitor gaming. Editez cu Sony Vegas 13 Pro
 
Nu stiu cu ce filmezi, dar se vede aiurea. Incearca sa investesti intr-o camera performanta, un dslr si un microfon bun. Dupa asta poti incepe vlogging-ul.
Incearca sa nu editezi prea mult, pentru ca prea mult strica. Efectele cu flacarile in mana sunt puse prost. Incearca sa oferi calitate, mai ales la editare.
Invata sa editezi, in doua saptamani inveti foarte multe lucruri esentiale si fa ceva simplu. Nu te complica daca nu ai cunostintele necesare.
Primul episod prea simplu. Trebuia sa te gandesti la un episod care sa fie viral, ceva wow. Dar vorba aia... merge si asa.
Succes!
 
Nu stiu cu ce filmezi, dar se vede aiurea. Incearca sa investesti intr-o camera performanta, un dslr si un microfon bun. Dupa asta poti incepe vlogging-ul.
Incearca sa nu editezi prea mult, pentru ca prea mult strica. Efectele cu flacarile in mana sunt puse prost. Incearca sa oferi calitate, mai ales la editare.
Invata sa editezi, in doua saptamani inveti foarte multe lucruri esentiale si fa ceva simplu. Nu te complica daca nu ai cunostintele necesare.
Primul episod prea simplu. Trebuia sa te gandesti la un episod care sa fie viral, ceva wow. Dar vorba aia... merge si asa.
Succes!
Am sa achizitionez o camera mai performanta luna care vine. Stiu sa dau efecte si stiu sa editez, treaba e ca asa sunt ele, animate. Mersi!
 
Noi episoade se apropie şi m-aş bucura dacă aţi da like la acest videoclip ca să îmi arătaţi că mă susţineţi, dacă aţi comenta la acest videoclip, dacă aţi da share şi dacă v-aţi abona la canalul meu!
 
Camera mai merge, dar ai de lucrat la sunet si la efecte, succes.
 
Dacă v-a plăcut, nu uitați de Subscribe, Like și Share.
Superba prezentare. M-am abonat la tine pe youtube si ti-am trimis si cerere de prietenie pe Facebook. Apropo si eu am Blogger dar si wordpress. Mult succes la noi vizualizari
 
Noi episoade se apropie şi m-aş bucura dacă aţi da like la acest videoclip ca să îmi arătaţi că mă susţineţi, dacă aţi comenta la acest videoclip, dacă aţi da share şi dacă v-aţi abona la canalul meu!
Foarte frumos cam asa se intampla in real cum ai prezentat in videoclip. Esti talentat
 
Salut. Mi-a placut. Cred ca este un inceput bun. E de lucrat un pic la sunet sa-l egalizezi un pic. Cat despre achzitii sau despre ce vorbea un coleg mai sus..cred ca ar trebui intai sa vezi ca merge si apoi sa investesti. In momentul asta conteaza cel mai mult ce trasmiti si cum transmiti incat publicul sa se adune. Cel mai bine este sa te concentrezi pe texte bune si apoi pe partea tehnica. Poti avea super camera daca spui ceva plictisitor in secunda 3 pleaca omul.
 
@Oprisan Alina
@cnusi se refera la faptul ca ai doua posturi unul dupa altul, lucru interzis prin regulament. Se accepta doar in cazuri unde este neaparat necesar dublu post, in restul cazurilor se poate folosi butonul edit.
 
@Oprisan Alina
@cnusi se refera la faptul ca ai doua posturi unul dupa altul, lucru interzis prin regulament. Se accepta doar in cazuri unde este neaparat necesar dublu post, in restul cazurilor se poate folosi butonul edit.
Imi pare rau dar prima data am pus link de Facebook dar fac reclame la ambele dar nu se mai repeta alta aceasi postare:) va asigur
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus