Prezentare

Richter

New Member
Registered
Bine v-am gasit!
M am alaturat Ro forum deoarece caut noi clienti care au nevoie de continut pentru website-uri, bloguri, etc. Am un portofoliu bogat si diversificat de articole, in domenii foarte diferite. Nu ezitati sa imi scrieti daca vreti servicii copywriting!
 
Bun venit.
  1. inainte de a trece la cauta clienti contribuie putin pentru ca lumea sa vada ce poti, ce esti in stare
  2. daca esti doar pentru acest lucru aici e posibil sa nu iti placa pentru ca dureaza ceva pana vei primi upgrade la clasa care poate face afaceri pe forum si asta se face doar prin contributie pe forum.
  3. Roforum este un loc unde ceri sau oferi ajutor, marketplace este o extra optiune la care ai acces doar daca contribui.
  4. ar fi bine sa citesti mai bine mesajul de primire la inregistrare.

 
Bine v-am gasit!
M am alaturat Ro forum deoarece caut noi clienti care au nevoie de continut pentru website-uri, bloguri, etc. Am un portofoliu bogat si diversificat de articole, in domenii foarte diferite. Nu ezitati sa imi scrieti daca vreti servicii copywriting!

Bun venit
 
Bun venit . Eu vreau sa-ti spun ca ai venit pe cea mai buna comunitate ... Nu e forum ... E o comunitate frumoasa care are in spate o familie frumoasa ... Iar daca vrei clienti ... eu zic sa ai rabdare . Cu siguranta aici ai doar de castigat ..
 
Loading...
Back
Sus