Prezentare: TubeAdvertising.eu Affiliate Network

Se poate posta pe Facebook, multa lume posteaza, ce nu am rezolvat inca e faza cu domeniile custom, sa iti poti adauga ce domeniu vrei tu direct, la aia lucram, am avut ceva intarzieri, sper saptamana asta sa terminam.
Ok
 
De ce apare tubeadvertising la blocked resources in consola webmasterilor ?
fJjuTnT.png
 
De ce apare tubeadvertising la blocked resources in consola webmasterilor ?
fJjuTnT.png
Salut, nu dam voie la Google sa vada continutul linkului nostru, sunt ADS, nu are sens. Stai linistit ca nu te afecteaza cu nimic din punct de vedere SEO!
 
Welcome to TubeAdvertising!

To complete the registration, please confirm your email address by clicking the button below:
Confirm E-Mail address Nu pot sa dau click ca sa confirm adresa de e mail .
— TubeAdvertising Team
 
Salut, am mai patit si eu asa. Da click dreapta pe Confirm E-Mail address , si selecteaza "copiaza adresa link-ului (copy link location EN) . Dupa ce ai copiat adresa, o introduci manual intr-o fereastra noua a browser-ului. Tot cum ai copiat cu click dreapta asa si inserezi adresa, click dreapta si selectezi insereaza sau PASTE , urmat de Enter si cred ca s-a rezolvat.
 
Nu merge asa daca dau sa copiez adresa cum ai spus tot pe e mail ma duce.
 

Atașamente

  • Untitled.png
    Untitled.png
    237,2 KB · Vizualizări: 9
  • 342432432.png
    342432432.png
    910,1 KB · Vizualizări: 8
  • e2e2wq.png
    e2e2wq.png
    853 KB · Vizualizări: 8
Welcome to TubeAdvertising!

To complete the registration, please confirm your email address by clicking the button below:
Confirm E-Mail address Nu pot sa dau click ca sa confirm adresa de e mail .
— TubeAdvertising Team
Salut, am testat acum si merge perfect, o sa adaugam un link in plus acolo ca sa dea lumea copy/paste in caz de nu merge dar cred ca e de la vreo extensie a browserului sau ceva.
 
Loading...
Back
Sus