Preluare horoscop

Marian97c

Member
Registered
Full Member
Salut, am un site generalist cu peste 5000 de vizitatori zilnic din retelele de socializare in jur de 90%, si vreau sa introduc si horoscop, am introdus un dictionar de vise, peste 1000 de cuvinte bagate manual, am luat un script de meteo, am instalat si unul de anunturi, si in rest site-ul posteaza pe pilot automat stiri, stirile mi-au adus de curand traficul si am mai introdus cateva "unelte" pentru vizitatori, poate vor veni mai multi cine stie.

Acestea fiind spuse, doresc sa introduc si un script pentru horoscop, sau ma rog sa il preiau de undeva dar fara sa fie script gen, apesi pe zodie si iti apare prezicerea. As dori ceva precum Horoscop zilnic - Horoscop azi - Detalii zodii, compatibilitati in care te baga pe o pagina corespunzatoare zodiei, insa aceasta sa se actualizeze in mod automat, am incercat sa iau legatura cu acvaria.com pentru preluare insa nu am primit nici un raspuns, nu vreau sa plagiez, voi oferi informatii despre faptul ca horoscopul este preluat, voi specifica sursa in fiecare pagina unde va aparea un fragment de pe site-ul de pe care il preiau.

Daca ma puteti ajuta, cu cateva idei, etc, sunt bine-venite, daca stiti pe cineva cu un astfel de site, la fel, si vrea sa ma ajute, astept mesaj pe acest topic sau in privat.

Multumesc frumos!
 
Salut, gratuit sau contra cost?
 
Salut, gratuit sau contra cost?
Daca chiar nu exista nimic gratuit, sunt dispus sa platesc, daca ai o oferta eu o astept in privat, sau chiar aici. Multumesc!
 
Daca chiar nu exista nimic gratuit, sunt dispus sa platesc, daca ai o oferta eu o astept in privat, sau chiar aici. Multumesc!
Nu pot sa iti trimit mesaj privat. Daca nu gasesti gratuit (si cred ca nu o sa gasesti) iti pot face eu grabber care preia de pe ce site vrei tu + implementarea in site-ul tau in functie de ce platforma folosesti. Pretul este de 20 de euro.
 
Nu pot sa iti trimit mesaj privat. Daca nu gasesti gratuit (si cred ca nu o sa gasesti) iti pot face eu grabber care preia de pe ce site vrei tu + implementarea in site-ul tau in functie de ce platforma folosesti. Pretul este de 20 de euro.
Salut! am si eu nevoie de un script ce se bazeaza pe remote upload prin api. Am eu script, dar trebuie editat pentru anumite servicii( openload, streamango, etc). poti sa-mi lasi skype-ul tau ? Multumesc!
 
Salut! am si eu nevoie de un script ce se bazeaza pe remote upload prin api. Am eu script, dar trebuie editat pentru anumite servicii( openload, streamango, etc). poti sa-mi lasi skype-ul tau ? Multumesc!
Telegram: robertman
 
Salut! am si eu nevoie de un script ce se bazeaza pe remote upload prin api. Am eu script, dar trebuie editat pentru anumite servicii( openload, streamango, etc). poti sa-mi lasi skype-ul tau ? Multumesc!
Nota:
Daca ai nevoie de ceva e recomandat sa faci topic propriu fara sa te bagi in topicul cuiva.
 
Loading...
Back
Sus