Stiai Ca poti slabi prin besini

Este posibil sa slabesti prin besini?

  • Da

  • Nu

  • Wtf is that?

  • Asta e scoasa de DORU


Rezultatele sunt vizibile doar după vot.

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Stiu cum suna dar sa stii ca este posibil, conform unor cercetatori englezi. Este nevoie de 51 besini pe zi pentru a pierde/arde 0.45kg de grasimi din corp.
E nevoie de 2 besini si ceva pe ora pentru a ajunge la 51 in 24 ore. La prima vedere poate parea chiar usor dar nu este. Pentru unii este mai usor sa alerge decat sa arunce cu besini toata ziua, mai ales daca esti trecut de 40 de ani cand nu poti avea incredere intr-o besina.

Voi ce parere aveti?
 
Stiu cum suna dar sa stii ca este posibil, conform unor cercetatori englezi. Este nevoie de 51 besini pe zi pentru a pierde/arde 0.45kg de grasimi din corp.
E nevoie de 2 besini si ceva pe ora pentru a ajunge la 51 in 24 ore. La prima vedere poate parea chiar usor dar nu este. Pentru unii este mai usor sa alerge decat sa arunce cu besini toata ziua, mai ales daca esti trecut de 40 de ani cand nu poti avea incredere intr-o besina.

Voi ce parere aveti?
Cercetatorii astia englezi ma fac sa cred de fiecare data cand fac cate un experiment ca devin din ce in ce mai prosti.
 
pai orice activitate este consumatoare de calorii, cea mai consumatore de calorii din categoria celor mai ciudate/scarboase este ce in care te c..ci efectiv pe tine, fiindca dupa trebuie sa te speli si sa iti speli si chiloti :))))
 
Dar stiati ca slabesti si respirand ? La fel ca si la besini unde trebuie sa contracti cativa muschi si un sfincter ca sa se consume acele calorii, si respirand slabesti prin aceeasi metoda.:rolleyes:
 
Sunt curios cum va fi aerul într-o sală de slăbit :)) prin această metodă
Energie bio gratis(afacere buna ) ,o vor face statie de gpl direct ,exact cum faceau aia cu porci din underground in Mad Max2 (cu Tina Turner)
 
Stiu cum suna dar sa stii ca este posibil, conform unor cercetatori englezi. Este nevoie de 51 besini pe zi pentru a pierde/arde 0.45kg de grasimi din corp.
E nevoie de 2 besini si ceva pe ora pentru a ajunge la 51 in 24 ore. La prima vedere poate parea chiar usor dar nu este. Pentru unii este mai usor sa alerge decat sa arunce cu besini toata ziua, mai ales daca esti trecut de 40 de ani cand nu poti avea incredere intr-o besina.

Voi ce parere aveti?
Ma intreb:
-Bag 3 farfurii de fasole in stomac,pun 0.50 kg pe mine si dupa trebuie sa dau 51 de B***ni ca sa slabesc 0,45 kg.
Foarte buna afacerea :D
 
part.jpg


Cam asta e sala de slabit :)

Atasez si poza in caz ca dispare ( dar nu cred )
 

Atașamente

  • part.jpg
    part.jpg
    66,8 KB · Vizualizări: 2
Loading...
Back
Sus