Postari pe pagini de Facebook

Marcous

Active Member
Registered
Full Member
Nu am mai postat de ceva timp pe pagini de Facebook, si astazi am observat ca nu mai gasesc butoanele pentru a posta pe ele (pe pagini, nu pe profil personal). Nici pe telefon, nici pe laptop.

Nu sunt blocate sau ceva, cred ca s-a schimbat ceva la modalitatea de a posta si nu stiu eu? Sau care sa fie situatia?
 
Dacă paginile au abonati mulți trebuie sa activezi two factor authentication. Sau în alte cazuri nu ai paginile publicate. Ti le dezactivează ei daca nu ai activitate pe ele. Tot ce trebuie a faci este sa intri in setari si sa publici pagina.
 
Sunt publicate. E ciudat, am 2 conturi personale ca administratori, daca intru de pe contul de pe care postam si inainte, la roluri in pagina imi arata ca are rol doar de moderator, si celalalt cont nu mi-l arata deloc. Daca intru de pe celalalt cont, la roluri in pagina imi arata ambele conturi ca avand rolul de administrator.

Si de pe contul de pe care postam inainte nu am posibilitatea de a posta ceva nou, efectiv nu mai apare optiunea asta, apare doar cea de a crea un AD. Asta atat pe browserul laptopului cat si in aplicatia de android Suite.
 
Loading...
Back
Sus