Postari filme

LoveDay

Member
Registered
Buna ziua caut persoane care posteaza filme pe site , persoana care stie php , persoana care sa imi faca un baner si un clip pentru un site va multumesc anticipat
 
Buna ziua caut persoane care posteaza filme pe site , persoana care stie php , persoana care sa imi faca un baner si un clip pentru un site va multumesc anticipat
daca ai trafic mare la site iti postez eu filme gratis. dar iti postez in contul meu de netu.tv. php stiu putin. baner static pot sa iti fac. restul daca vrei va trebui sa apelezi la altcineva.
 
Nu merge de pe netu Tv si cu php am rezolvat si cu banerele filmele ma intereseaza de poastat iar trafic mare nu are siteul pentru ca acuma deabea incep sa il promovez
 
Nu merge de pe netu Tv si cu php am rezolvat si cu banerele filmele ma intereseaza de poastat iar trafic mare nu are siteul pentru ca acuma deabea incep sa il promovez
Trimite-mi și mie site-ul,că așa cum am mai postat aici uploadez filme pe orice site,dar trebuie sa și îl vad
 
Kukool
nu pot trimite mesaje in privat eventual il las aicea si sper ca moderatori o sa ma intelega nu vreau sa fac reclama timeofwaking.com
Chiar nu îmi dau seama ce site vrea sa fie acesta,e de câștigat bani mai mult în varianta beta,de postat filme nu prea vad, m-am înregistrat dar nici până în momentul de față nu am primit e-mailul de confirmare...văd ceva de câștig bani etc...nu prea am stat mult pe site că nu mi sa dat voie că nu am contul activat...nu cred că așa trebuie sa arate un site de filme,și nici tema nu prea este potrivită pentru un site care se vrea sa fie cu filme...
 
Loading...
Back
Sus