Postare filme pe site ! Castiga bani !

Valentina95

Active Member
Registered
Banned
Detin un site de filme online si caut persoane interesate de o colaborare !
Tot ce trebuie sa faceti este sa postati filme pe site (wordpress) . Postarea contine titlu film , descriere film , o lista cu tags gen numefilm online subtitrat , numefilm online , unde voi trebuie sa inlocuiti numefilm cu numele filmului pe care il postati si o featured image !
Nu trebuie sa descarcati sau sa urcati undeva filmul sau sa il copiati prin cod embed , de asta ma ocup eu , voi trebuie sa faceti pasii de mai sus !
Ofer 1 RON / FILM ! Puteti posta cate filme doriti pe zi iar plata o pot face paypal oricand doriti sau transfer bancar de la 50 RON+ !
 
și uite așa.. ai stricat toată piața
Exista o regula legat de asta.
In multe tari exista lege care face ilegala orice stabilizare minima de pret la un produs sau serviciu. ROMANIA e una dintre aceste tari.
 
Exista o regula legat de asta.
In multe tari exista lege care face ilegala orice stabilizare minima de pret la un produs sau serviciu. ROMANIA e una dintre aceste tari.
Nu e vorba de stricat aici, nici măcar nu i-am spus tariful...
În fine, deja și-a găsit oamenii de care avea nevoie
 
Exista o regula legat de asta.
In multe tari exista lege care face ilegala orice stabilizare minima de pret la un produs sau serviciu. ROMANIA e una dintre aceste tari.
Mituri..
Legea antiduping se refera in principal la altceva. De ex. sa vinzi produse la export mai ieftin decat costul de productie (in pierdere) si local mai scump (astfel incat sa iti recuperezi pierderile de la export).

In rest sunt o gramada de articole de lege la care te poti incadra ca sa fi ok din punct de vedere legal.
Pentru cine e curios aici -> https://www.fiscalitatea.ro/vanzare...hizitie-si-og-992000-cum-se-procedeaza-10949/

Revenid la pretul pentru servicii. Aceste nu e reglementat nicaieri. Poti sa lucrezi si gratis ca nu te opreste nimeni.
 
Mituri..
Legea antiduping se refera in principal la altceva. De ex. sa vinzi produse la export mai ieftin decat costul de productie (in pierdere) si local mai scump (astfel incat sa iti recuperezi pierderile de la export).

In rest sunt o gramada de articole de lege la care te poti incadra ca sa fi ok din punct de vedere legal.
Pentru cine e curios aici -> https://www.fiscalitatea.ro/vanzare...hizitie-si-og-992000-cum-se-procedeaza-10949/

Revenid la pretul pentru servicii. Aceste nu e reglementat nicaieri. Poti sa lucrezi si gratis ca nu te opreste nimeni.
Nu conteaza daca poti sau nu poti. Ideea e ca in loc sa facem in asa fel sa ne fie mai bine la toti, ne ingropam singuri..
 
Nu conteaza daca poti sau nu poti. Ideea e ca in loc sa facem in asa fel sa ne fie mai bine la toti, ne ingropam singuri..
Deja suntem offtopic, dar sunt curios la ce te referi cand zici "ne ingropam singuri".

Am mai vazut in ultima perioada destul de mult aceasta atitudine anti client prin care se incearca o tinere a preturile mari in mod artificial.
Cum ar fi ca de maine sa existe o intelegere intre toate benzinariile sa se vanda benzina cu 10 lei? Sau gazul la pret dublu. Ca de ce sa se ingroape singuri, nu?

Asta e piata. Cerere si oferta. Preturile se regleaza singure.
 
Deja suntem offtopic, dar sunt curios la ce te referi cand zici "ne ingropam singuri".

Am mai vazut in ultima perioada destul de mult aceasta atitudine anti client prin care se incearca o tinere a preturile mari in mod artificial.
Cum ar fi ca de maine sa existe o intelegere intre toate benzinariile sa se vanda benzina cu 10 lei? Sau gazul la pret dublu. Ca de ce sa se ingroape singuri, nu?

Asta e piata. Cerere si oferta. Preturile se regleaza singure.

Pai daca omu zice un pret si tu ii zici altu de 10 ori mai mic deja urmatoru care o sa vrea acelas lucru o sa puna pretu de 10 ori mai mic.
Chestia asta in principal pe freelancer am observat ca se practica, unde indienii in mare au distrus complet piata.
 
Loading...
Back
Sus