JOB Postare continut video

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Caut o persoana care sa posteze cursuri.

  1. se descarca cursul de pe filelist sau alta sursa daca ai acces, insa pe filelist sunt foarte multe si se posteaza zilnic.
  2. se urca cursurile pe rovideo.net
  • la fiecare curs se face canal separat
  • se alege categoria care trebuie Cursuri Gratis Engleza
  • daca se gasesc curusuri in limba romana se alege aceasta categorie Cursuri Gratis Romana Video
  • unele au subtitrare in limba romana. Se alege categoria engleza cat si romana iar subtitrarile se vor trimite pe telegram in format zip sa le pot urca eu. In acest subtitrare o pot adauga doar eu.
  • descrierea la video / curs este titlul + descrierea oficial la curs insa daca e mare se pune doar primul paragraf.
3. dupa ce se termina de urcat totul se posteaza cursul pe un alt site si fiecare post va include:
  • titlul curs oficial
  • descriere oficiala la curs
  • toate link-urile in ordine la curs (cele de pe rovideo). acestea se posteaza ca short url prin
SLD.ONE - Short Link Domain . Se pot scurta 20 link odata si o faci din contul tau.
  • daca cursul are si alte fisiere gen text, pdf se posteaza ca atasament
  • se alege tag relevante, in general titlul la curs si categoria
  • imaginea oficial de la curs se posteaza ca image feature.
  • textul trebui separat in paragrafe pentru a fi usor de citit


Job-ul este pe termen lung si vreau sa aplice doar persoane serioase care se tin de treaba.
Plata se face lunar pe data de 10-15.
Deci vreau sa stiu cat doresti sa primesti pe luna.
 
Pot face acest lucru, am si conturi udemy cu multe cursuri. Deci nu ar fi o problema pentru cursuri (am de la programare, la design, seo, etc..). Daca mai este disponibil anuntul astept un raspuns.
 
No offence, 1800 LEI pentru 18 ore/24 și probabil 7/7 înseamnă sclavie, nu job :) Vorba aia, minimul pe economie net e 1300 LEI pe 8 ore de muncă cu carte de muncă, concedii etc
nu inseamna sclavie. nu e nici imoral, atata timp cat el accepta(nu e ca si cum este ceva impus/obligatoriu sa accepte). e vorba de piata libera aici, nu mai suntem in comunism. :p

edit: ca eu am lucrat acum cam 6-7 ani timp de 3 luni 4free 5 ore pe zi pentru o persoana a insemnat sclavie? a fost ceva voit si cu consimtamantul ambelor parti.
 
Loading...
Back
Sus