Oferta Postare articole

Robert1427

Active Member
Registered
Full Member
Bună seara!
Vin în ajutorul celor din domeniul online și ofer următoarele servicii:
  1. Postare articole ( copy paste ) === Titlu, descriere, sursa video,tag,poza ... Prețul este de 5 EURO pentru 100 de postări, peste 1000 de postări prețul devine NEGOCIABIL
  2. Postare articole ( copy paste + personalizat ) == Titlu, descriere ( personalizata ),video ( copiere in sursa voastra ),tag,poza = 10 EURO pentru 100 de postari, peste 1000 de postari pretul devine NEGOCIABIL
  3. Download, upload, încărcare pe servere proprii ( aici este discutabil în funcție de mărimea fișierelor și cantitate )
  4. Copiere texte sau scriere personalizată pentru anumite produse / articole.

Postez următoarele lucruri: filme, anime, adult, imagini, texte ( copy paste sau personalizate ) .
Plata se face doar transfer bancar/Revolut/paypal. Pentru mai multe detalii îmi puteți scrie în privat.
 
În perioada 17 APRILIE - 30 APRILIE am următoarele reduceri pentru:
Postez următoarele lucruri: filme, anime, adult, imagini, texte ( copy paste sau personalizate ) .
Plata se face doar transfer bancar/Revolut/paypal. Pentru mai multe detalii îmi puteți scrie în privat.

  1. Postare articole ( copy paste ) === Titlu, descriere, sursa video,tag,poza ... Prețul este de 4 EURO pentru 100 de postări
  2. Postare articole ( copy paste + personalizat ) == Titlu, descriere ( personalizata ),video ( copiere in sursa voastra ),tag,poza = 7 EURO pentru 100 de postari, peste 1000 de postari pretul devine NEGOCIABIL
  3. Download, upload, încărcare pe servere proprii ( aici este discutabil în funcție de mărimea fișierelor și cantitate )
  4. Copiere texte sau scriere personalizată pentru anumite produse / articole.
 
Loading...
Back
Sus