Postare anunturi

iulipwnz

Member
Registered
Nu inteleg, si nu gasesesc exact ce trebuie sa fac pentru a putea posta un anunt. Am contul de cativa ani aici, nu sunt genul sa spamez pentru posturi.
Astept un raspuns, mersi!
 
Probabil o sa poti cand o sa-ti apara "rankul" full member. Dupa cum vezi, la tine fata de ceilalti apare doar registered ...
 
Sistemul de upgrade automat este pe baza de ratir, număr de posturi si like primite plus vechime care ultima o ai.
Cand vei acea clasa Full membru atunci vei putea posta anunțuri.
Degeaba postezi welcome la toti ca vei fi sancționat pentru post hunting.
Contribuie pe forum si vei avea clasa Full membru in no time.
Am facut multe topicuri unde poti posta si daca e ceva bun, vei primi like.
 
@Nidweb , il iei putin prea tare. Omul nu a incalcat nicio regula pana la urma, doar nu gasea exact criteriile care trebuie indeplinite pt. a posta in acea zona ... :)
 
@Nidweb , il iei putin prea tare. Omul nu a incalcat nicio regula pana la urma, doar nu gasea exact criteriile care trebuie indeplinite pt. a posta in acea zona ... :)
Nu a fost intenția mea și imicer scuze. Dar așa stau lucrurile cam peste tot. Să postezi din prima la secție de vânzări sau cumpărări nu prea ești lasat
 
Exista un alt forum, nu îi voi da numele, pe care un user cu același nume ca și tine este membru vechi. Acolo sunt regulile altfel?
Habar nu am sincer, dar daca te uiti, vei observa ca in 6-7 ani am facut putin peste 100 postari acolo. Nu ma omor sa postez de drag pe forumuri, doar ca nu gaseam ce anume trebuie sa fac pentru a putea posta. Chestia asta mi se pare foarte invechita (sa faci x numere de postari), mai degraba ar merge ceva cu plata. Dai un ban, stii o treaba.
Ca idee, de forumul asta stiu tot de acolo. Cand s-a deschis stiu ca s-a facut putin spam pe forumul acela cu asta. De atunci m-am inregistrat aici :)
 
Loading...
Back
Sus