Postări calitate și cantitate la preț redus

Robert1427

Active Member
Registered
Full Member
Bună seara!
După cum observați din titlu, postez articole ( seriale, filme, anime, poze, etc ) la prețuri avantajoase.
1. Pentru un articol care include: Titlu, descriere copiată, poză, codul iframe de la video + taguri, tariful este de 5 EURO la 100 de postări
2. Pentru un articol care include: Titlu, descriere copiată, poză, 2 - 3 surse video ( codurile băgate în conturile personale ) + taguri, tariful este de 10 EURO la 100 de postări.
3. Pentru comenzi foarte mari se pot oferi reduceri, iar pentru alt gen de articole, sau în funcție de preferințe vă pot face o ofertă personalizată

Colaborez cu foarte multe persoane de pe Roforum, deci doresc seriozitate din partea fiecărui colaborator.. Chiar dacă prețurile sunt scăzute, calitatea mereu va fi păstrată...
Plata se poate face prin PayPal sau transfer bancar, înainte de orice comandă
Aștept persoane dornice în privat cu oferte interesante, vă rog mult fără SPAM inutil

Seară faină !
 
Pentru a evita "țepele", te rog să vii cu exemple(posturi, recenzii, etc) tot ce te poate ajuta să ai clienți.
 
Pentru a evita "țepele", te rog să vii cu exemple(posturi, recenzii, etc) tot ce te poate ajuta să ai clienți.
"Teapa cui?" Nuștiu ce fel de exemple pot aduce, am lucrat cu admini, moderatori dar și alte persoane după roforum.. Am postat și 1000 de articole pe zi... Ce fel de exemple să ofer? Totuși n-aș vrea să dau nume, deoarece mi se pare de bun simt ca totul să fie confidențial
 
Vin cu 2 oferte inedite la un super preț:
1. 5000 de articole postate în 7 zile ( titlu, descriere copy paste, link video, tag, poză) ========= 220 euro
2. 10.000 de articole postate în 10 zile ( titlu, descriere copy paste, link video, tag, poză ) ====== 430 de euro

Ofertele sunt limitate și cer seriozitate
 
Loading...
Back
Sus