Portofel de bitcoin - cum se face

cip200

Active Member
Registered
Full Member
Toate site-urile de bitcoin, cer un portofel. Unele site-uri, au portofelul lor si e simplu de facut. Am facut portofel pe blockchain.info pe care-l utilizez, sa transfer din el sau sa retrag in el.
Este destul de simplu de facut un portofel. Trebuie urmatii pasii:

1. accesam blockchain.info
2. click pe wallet
3. click pe star new wallet
4. introducem adresa de email, parola, si confirmam parola

Gata. Mare atentie. Nu exista posibilitatea recuperarii parolei.
 
BTC a avut pe la mijlocul lui 2013 o valoare de 1200$.
Valoarea o sa mai scada in timp. Este la fel ca orice curs.
Putini BTC pe piata si cerere mare atunci valoarea creste. Multi BTC pe piata si cerere mica, valoarea scade.
 
Salutare tuturor,
Decateva ziel am intrat in lupta pentru castigarea de bitcoin pe site-ul moonbit.co.in si am portofel pe xapo.com. Va rog sa-mi explicate cum pot transforma cei 5.60 bitcoin in dolari sau lei.
Multumesc!
PS. Scuze daca am postat unde nu trebuie, nu am avut timpul necesar pentru a citii regulile forumunlui.
 
Salutare tuturor,
Decateva ziel am intrat in lupta pentru castigarea de bitcoin pe site-ul moonbit.co.in si am portofel pe xapo.com. Va rog sa-mi explicate cum pot transforma cei 5.60 bitcoin in dolari sau lei.
Multumesc!
PS. Scuze daca am postat unde nu trebuie, nu am avut timpul necesar pentru a citii regulile forumunlui.
nu iti racomand xapo deloc au taxe foarte mari .

Iti recomand : BLOCKHAIN si Coinbase
 
Adica ai 14.080$ ?
Pai cel mai sigur la vandut este localbitcoins dar nu ma crede pe cuvant. :D Stiu asta din informatiile care le detin dar trebuie sa ai grija cand faci tranzactii.
Mai poti vorbi cu userul de aici Vand/Cumpar BITCOIN poate va intelegeti.
Iti cumpar si eu de vreo 100 euro btc daca vrei. Ne intelegem la pret.
 
Salutare tuturor,
Decateva ziel am intrat in lupta pentru castigarea de bitcoin pe site-ul moonbit.co.in si am portofel pe xapo.com. Va rog sa-mi explicate cum pot transforma cei 5.60 bitcoin in dolari sau lei.
Multumesc!
PS. Scuze daca am postat unde nu trebuie, nu am avut timpul necesar pentru a citii regulile forumunlui.
acolo nu iti arata btc ci bits

My wallets Create New Wallet
BTC
Main Walletbits 5.6 care inseamnca cativa centi
 
Loading...
Back
Sus