PopAds

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Cei care aveti pe site cod de la POPADS verificativa site-urile .

Acu am intrat si eu si la orice actiune pe site imi deschide o mica fereastra in dreapta ecran care deschide la randul ei nspee mii de popuri.

3205

La fel e si la voi?

3204

3206

Malwarebytes ma omoara la fiecare actiune care o fac

3207
 
Acum am vazut si eu, cei care aveti site de filme nu merge sa dai play pentru ca deschide in continu popup, de fapt nu merge sa dai click nicaieri pe pagina din cauza asta.
 
Acum am vazut si eu, cei care aveti site de filme nu merge sa dai play pentru ca deschide in continu popup, de fapt nu merge sa dai click nicaieri pe pagina din cauza asta.
Daaa si asta o sa afecteze urat siteurile + ca mai este si ceva reclama cu redirect pop automat fara sa faci vreo actiune pe site.
 
Le-am trimis email la cei de la popads sper sa se rezolve.

Problema mai grava e ca Openload foloseste Popads si chiar de scoti codul de pe site tot asa apare.

Oricum am scos codurile popads , ca fugareste tot site-ul.
 
S-a rezolvat pe XXXXXX , si acuma chiar daca nu am popads , da am player openload deschide la greu popuri. Si chiar si pe site , mai ales la click dreapta.
Ieri pe mozilla mi se deschideau 2 ferestre cand dateam de 2 ori click, pe chrome mi se deschideau 4-5 cand dateam click, am vb cu admin si acum mi se deschide doar o fereastra si pe mozilla si pe chrome, lucrez cu popads de ani de zile, am testat si alte retele de tip pop si nici una nu a fost la fel de buna.
 
A gasit cineva o solutie pentru redirect pop automat fara sa fie facuta vreo actiune pe site?
Soluția e să nu folosești PopAds sau să folosești altceva. Chiar nu înțeleg ce anume nu vă convine la metoda asta, că deschide singur pop? Păi super atunci că boost la impresii/revenue
 
chiar problema asta am avuto si eu,am avut gandirea ca poate a pus cel de la host fara sa stiu eu si foarte simplu mam trezit fara acel pop up care deschidea 3 pagini pe site
 
Loading...
Back
Sus