Poker Online

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Cati din voi joaca poker online...si cati din voi sunt dispusi sa jucam un turnee online pe : Pokertars sau 888 ..doar pt membri forumului ?
Turneele se pot organiza ff usor..nu conteaza nr de persoane.. ...
Deci daca sunteti jucatori de poker online pe acet forum , si vreti sa jucam un turneu .....stabilim o zi ..o ora ..si ne vedem la mese.
Va astept cu un replay daca la acest topic ..

PS: Nu intrebati de bani ...cine baga bani ..de unde vin banii....pana nu stim cati suntem in acest turneu....Nu asta e important.
 
Asta era si ideea...putem face mese private doar pt jucatori de pe RoForum..pe urma venim aici si dicutam ...
..asteptam sa vedem ..cati jucatori vom fi ...
 
Ma bag si eu, am bagat o data pe vremuri 20 euro in pokerstars dar i-am pierdut, deoarece nu sunt un om care sa aibe rabdare foarte mare. La inceput am avut dar cand am vazut ca pierd am bagat totu sau nimic :X
 
Pentru cei care au cont pe PokerStars si doresc sa jucam impreuna ..
Dă click pe butonul 'Intră într-un Club de poker'
Introdu numărul de ID al Clubului meu: 2127251
Introdu Codul de invitaţie: RoForumCiNiK


Facem o masa de 0.10$..sau daca ne strangem mai multi ..un Turneu ? Vedem ..pana mai deseara.

Pentru a fi acceptati in club ..trebuie sa va treceti username-ul de PokerStars in acest topic...( pentru a evita sa apara alti intrusi in club )
Exemplu:
CiNiK - User : BetJokerr

Nu voi accepta pe nimeni in club care nu are trecut userl in acest topic.

 
Site: PokerStars
Nume Turneu : Jackpot Freerolls $80K+ Series
ID Turneu : 1959880052
Buy-in: 0.01$
Premi: 250$
Parola: 92706657

Joaca cineva ? Eu m-am inregistrat..incepe la 20.30
 
Zice ca furnizorul cardului meu nu imi permite sa cheltui bani pe jocuri de noroc. Ma simt minor...
 
Pana la aceasta ora am jucat 5 partide :
Win 2 / Lost 3
1. Buy-in: 0.25$ / Premii : Aţi terminat turneul pe locul 1-ul. Un premiu 'USD 0,50' a fost depus în contul dumneavoastră Stars.
2. Buy-in: 0.25$ / Premii : 0$
3. Buy-in: 0.25$ / Premii : 0$
4. Buy-in: 0.25$ / Premii : 0$
5. Buy-in: 0.25$ / Premii: Aţi terminat turneul pe locul 1-ul. Un premiu 'USD 0,50' a fost depus în contul dumneavoastră Stars.

Nu vrea nici cum sa imi dea partide mai mari de 0.50 centi..:mad::mad::mad:..

Un ceai si o tigara ...ne calmam ..si revenim ;)

Pe langa aceste turnee voi mai juca si un turneu de 500$ cu Buy-in de2.20$ PL Omaha.
https://www.pokerstars.ro/poker/games/omaha/
 
@CiNiK , poti sa te joci spin & go pe pokerstars. Eu cand ma jucam pe pokerstars ala ma jucam, mi se parea acceptabil pentru ca jucai doar cu 3 oameni la masa (parca). Eu ma plictisesc repede si nou pot sa rezist 1,2,3-9 ore la un turneu :))
 
@CiNiK , poti sa te joci spin & go pe pokerstars. Eu cand ma jucam pe pokerstars ala ma jucam, mi se parea acceptabil pentru ca jucai doar cu 3 oameni la masa (parca). Eu ma plictisesc repede si nou pot sa rezist 1,2,3-9 ore la un turneu :))
Asta si jucam acuma...o sesiune de 10 partide cu buy-in de 0.25$...dar nu vrea sa imi dea o partida mai mare de 0.50$....:mad:
6. Buy-in: 0.25$ / Premii : Aţi terminat turneul pe locul 1-ul. Un premiu 'USD 0,50' a fost depus în contul dumneavoastră Stars.
7. Buy-in: 0.25$ / Premii : Aţi terminat turneul pe locul 1-ul. Un premiu 'USD 0,50' a fost depus în contul dumneavoastră Stars.
8. Buy-in: 0.25$ / Premii : 0$
9. Buy-in: 0.25$ / Premii : 0$
10. Buy-in: 0.25$ / Premii: 0$

Deci la final sunt pe minus cu 0.50$ centi
 
A
Asta si jucam acuma...o sesiune de 10 partide cu buy-in de 0.25$...dar nu vrea sa imi dea o partida mai mare de 0.50$....:mad:
6. Buy-in: 0.25$ / Premii : Aţi terminat turneul pe locul 1-ul. Un premiu 'USD 0,50' a fost depus în contul dumneavoastră Stars.
7. Buy-in: 0.25$ / Premii : Aţi terminat turneul pe locul 1-ul. Un premiu 'USD 0,50' a fost depus în contul dumneavoastră Stars.
8. Buy-in: 0.25$ / Premii : 0$
9. Buy-in: 0.25$ / Premii : 0$
10. Buy-in: 0.25$ / Premii: 0$

Deci la final sunt pe minus cu 0.50$ centi
Aa, eu nu ma bag la 0.25$... acolo sunt oameni care merg doar in carti, si trag mult de meci... Cred ca pe la 5-10 euro (nu mai stiu exact rangurile) este cel mai ok... pe la 30$ o sa dai de romani care rup cacealmaua in doua si o sa fie enervant :))
 
Loading...
Back
Sus