Plugin Wordpress pentru preluare articole din feed

Marian97c

Member
Registered
Full Member
Buna ziua, doresc un plugin wordpress pentru a prelua articolele din feed de pe alte site-uri, desigur sa le specific si sursa, etc.

Am un proiect/test si la inceput nu vreau sa bag bani in el asa ca as vrea un plugin gratuit, daca are cineva de aici ceva premium si imi poate da, si este functional il pot ajuta cu un advertorial pe site-ul www.techreport.ro - plugin-ul este pentru un proiect nou.

Multumesc!
 
Acest plugin este ceea ce căutați
 
Acest plugin este ceea ce căutați
Perfect, ceea ce cautam!
 
Hmm, revin cu o precizare, sper sa nu te superi pe mine ca iti spun dar in acest plugin, recomandat de tine, se afla link-uri spre site-uri pentru adulti. Ceea ce nu este ok, este faptul ca nu ai specificat acest lucru. Este un lucru foarte important pentru cei ce vor sa distribuie site-ul pe facebook, pentru ca nu se poate distribui in aceste conditii iar adresa url poate fi banata pe reteaua de socializare destul de populara, dupa mine.

In aceste conditii, as dori sa ma ajute cineva sa scot aceste link-uri din plugin. Multumesc frumos. O seara buna!
 
Nu a fost cu intenție, pentru ca am făcut zip din FTP unde il folosesc eu. Am si uitat ca am adăugat alea in sursa.
Când am timp caut versiune originala si o pun.
Link parca este in fisier postmeta din plugin.
De asta e bine sa verificati orice indiferent din parte cui.
Mulțumesc frumos pentru notificare.
 
Era sa se facă cu un backlink. Noroc ca ai observa. Eu din cauza la un plugin piratat am fost Banat pe adwords
 
Era sa se facă cu un backlink. Noroc ca ai observa. Eu din cauza la un plugin piratat am fost Banat pe adwords
Cum am spus mai sus, nu a fost nimic intenționat când am postat acest plugin. Am luat plugin de pe site și arhivat.
Pe vremea când am băgat acele iframe în sursa, mergea o metoda, însă acum nu mai funcționează.
Puteți testa și voi cu alte surse poate merge, doar înlocuind iframe meu.
Scoaterea la iframe este ușoara, doar un fișier trebuie editat și începe parca cu p.meta.
 
Loading...
Back
Sus