Plugin - transformare titlu in imagine - Ajutor

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Stie cineva un plugin wordpress care sa transforme titlul postarii in imagine si sa fie setata automat ca imagine reprezentativa?
 
cred ca vrea ca o imagine sa se redenumeasca singura dupa titlui unui anumit post pe care il pune el, iar imaginea sa se seteze automat singura ca featured image.
ma insel?
 
Poti fi putin mai explicit, pentru ca nu am inteles exact ce doresti sa faci.
Sa zicem ca am post cu titlul "ABC", iar la fiecare post trebuie sa adaug cate o imagine, un thumbnail, imaginea care apare pe facebook de exemplu cand dai share la postare.
Ei bine eu vreau acea imagine sa nu trebuiasca sa o fac eu si sa o incarc pe site, dar sa fie ceva automat.
Am nevoie de un plugin care sa faca o imagine cu textul titlului, adica imaginea ar fi un background alb si titlul "ABC"
.. nu stiu cum sa explic altfel, vreau dar ca titlul sa se "lipeasca" de un background alb si sa fie setat ca featured image
 
Ultima editare:
Sa zicem ca am post cu titlul "ABC", iar la fiecare post trebuie sa adaug cate o imagine, un thumbnail, imaginea care apare pe facebook de exemplu cand dai share la postare.
Ei bine eu vreau acea imagine sa nu trebuiasca sa o fac eu si sa o incarc pe site, dar sa fie ceva automat.
Am nevoie de un plugin care sa faca o imagine cu textul titlului, adica imaginea ar fi un background alb si titlul "ABC"
.. nu stiu cum sa explic altfel, vreau dar ca titlul sa se "lipeasca" de un background alb si sa fie setat ca featured image
NU stiu daca exista un plugin de gen si va trebui cineva sa iti faca custom acest plugin.
Sunt cativa coderi pe forum care ii poti contacta.
 
Loading...
Back
Sus