plugin statistics

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Îmi dă eroare la jetpack .. Detalii eroare: The Jetpack server was unable to communicate with your site https://..... [HTTP 403]. Ask your web host if they allow connections from WordPress.com. If you need further assistance, contact Jetpack Support: http://jetpack......
Si eu am patit adta cu jetpack si nici pana in ziua de azi nu am rezolvat. Cei de la host au zis ca nu e de la ei. Eu am facut tot ce se putea dar.... Sa imi zici si mie daca rezolvi cu jetpack

kosso

Active Member
Registered
Full Member
Si eu am patit adta cu jetpack si nici pana in ziua de azi nu am rezolvat. Cei de la host au zis ca nu e de la ei. Eu am facut tot ce se putea dar.... Sa imi zici si mie daca rezolvi cu jetpack
Nici nu m-am străduit să rezolv, deci nu te aştepta la un răspuns de la mine :))

dan razvan

Member
Registered
Banned
Full Member
Mie nu-mi mergea de 2/3 zile google analytics, am instalat plugin-ul wp-statistic, imi arata ca am 600 vizitatori, acum am reinstalat google analytics pe site si am 1k+

kosso

Active Member
Registered
Full Member
Poti instala pentru o perioada de proba jetpak si vezi cu amundoua ce trafic ai.
GA e posibil sa nu functioneze pentru ca intra in conflict cu ceva de pe site, cache, cloudflare, sau nu e pus unde trebuie.
La trebuie sa vezi exact de unde sunt, istoric si altele, pentru ca unii boti sunt ascunsi bine.
Am instalat la fel un alt plugin de statisti, îmi arată tot..ţare, ce urmăreşte, timp pe pagină.. chiar au fost comentarii la filme, google analystics tot 0 dă. Tot ce am schimbat în ultimele 48 ore a fost pluginul seo.

kosso

Active Member
Registered
Full Member
Mie nu-mi mergea de 2/3 zile google analytics, am instalat plugin-ul wp-statistic, imi arata ca am 600 vizitatori, acum am reinstalat google analytics pe site si am 1k+
E bine că totuşi îţi merge, eu chiar nu reuşesc să-l fac să meargă chiar reinstalându-l.

Reclama

Loading...

Reclama Ta Aici

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

nCheck

Sus