Plugin auto import adult

Future

Member
Registered
Full Member
de cateva zile siteul meu sta off pentru ca nu mai e buna liceta de la tema.Tema se numeste awp o am de la un user de pe forum. Cunoaste cineva un plugin de import video adult free?
Numai spun ca tree sa o iau de la 0 cu siteul si sincer nus daca ar mai avea rost..
 
Nu cred ca are update la tema pentru ca cei care au facut tema nu mai au suport la tema pentru ca accea licenta era publica pe tot netu dar o sa incerc
 
Ar trebui sa se poata dezactiva licenta din fisierele php, daca vrei te pot ajuta, imi trimiti PM cu tema si o sa incerc eu sa o dezactivez.
 
de cateva zile siteul meu sta off pentru ca nu mai e buna liceta de la tema.Tema se numeste awp o am de la un user de pe forum. Cunoaste cineva un plugin de import video adult free?
Numai spun ca tree sa o iau de la 0 cu siteul si sincer nus daca ar mai avea rost..
ai avut trafic cu aceasta metoda de autoimport? eu am incercat mai demult si nu am avu trafic deloc. e rentabil sa pierzi timpul cu acest tip de site?
 
Sincer nu prea e rentabil nu am cine stie ce trafic dar ma oftic ca am cumparat hostu pe un am si sa ma apuc sa pun alta tema si sa pun filme manual pe acest site nu ma incanta ..
 
Loading...
Back
Sus