Player pentru toată lumea care are un site de filme...

Eu am vazut același script tot pe pstore la 25$...acum nu știu ce să spun,arată la fel cu aceleași caracteristici,și aceleași hosturi.
 
Nu stiu daca e același. Vechiul proprietar vad ca a închis site si contul p3 acest site a dispărut.
Apoi nu mai e online de pe 6 si la mesaj nu răspunde.
Ultima versiune cu hsl mergea super ok.
Apoi cel care a fost postat in primul post, nu as recomanda, ca iti consuma propria banda chiar daca sursa este externă la video si fara banda mare nu faci nimic.

Îți trebuie spatiu serios cum are alexh , servere propri...
Server cu spatiu mult se găsesc usor, problema este la LAN full duplex si trafic inclus.
Singurii care ofera acest LAN cu trafic necontorizat sunt cei de la online. Chiar daca au ridicat preturile la servere tot e mai ieftin decat la unele ieftine care iti cer 150 euro minim pentru 1gbps (negarantat) si trafic necontorizat.
 
Update.
Mie imi pare rau ca trebuie sa plec de la online mai ales ca la DMCA sunt super ok.
Ai 48 ore sa stergi url sau sa-l redenumesti, apoi multe nici nu le baga in seama si de multe ori treceam peste limita la trafic.
Spre exemplu aveam 500mbps si eu statea cum saptamanile la 800 - 1300mbps fara sa primesc macar o avertizare.

Plus oe dedibox au suport super ok, acum pe cloud, tinete bine pana răspund sau rezolva problema.

Am luat pe cloud un server si nu mi-a mers o secunda dupa install si dupa 17 ore tot offline era .
Nici acum nu am primit un răspuns sau banii.
 
Update iar. :)
Daca aveti telefon pe Canada sau america pentru a nu plati cei 21% ovh are server de 48TB spatiu si 500mbps la 99$.
Daca faci cont pe europa se transforma in 99 euro plus 21%.
Suportul e naspa la ovh si cand se strica ceva tinete bine ca e totul dus, dar pana atunci, totul e ok.

La nemți sa nu va gândiți pentru ca iti da out la server fara notificare la un DMCA.
 
Update iar. :)
Daca aveti telefon pe Canada sau america pentru a nu plati cei 21% ovh are server de 48TB spatiu si 500mbps la 99$.
Daca faci cont pe europa se transforma in 99 euro plus 21%.
Suportul e naspa la ovh si cand se strica ceva tinete bine ca e totul dus, dar pana atunci, totul e ok.

La nemți sa nu va gândiți pentru ca iti da out la server fara notificare la un DMCA.
Nu recomand pentru ca il inchide in secunda doi
 
Loading...
Back
Sus