NeTestat Platit pentru a posta meme-uri

roliviu

Member
Registered
Ești plătit pentru a posta meme-uri si in functie de câte like-uri primesti ești recompensat in $$.
Dupa inregistrare pentru a putea deveni membru trebuie depusi 0.99$ din paypal .
Aceasta taxa se plateste o singura data.

Dupa ce ati platit aceasta taxa va puteti creea canal unde sa postati diferite imagini. Pe un canal se vor putea pune cate poze doriti si puteti creea mai multe canale.

Important e ca ca pentru a putea pune poze trebuie sa aveti niste credite, credite pe care le castigati dând like-uri la alte poze de la alte canale..
Minimul de plata este de 1$ in paypal.

Cine doreste, se poate inregistra pe acest link :
https://www.picturepunches.com/?referrer=1019
 
O să faci tu bani cu acest rpm de 0000001 castig per vot,când va zbura porci,vorbesc din propria experiență...
Eu m-am lăsat de abia am scos acel dolar care l-am adăugat...nu recomand,a fost bun la început a plătit binișor,acum ușor, ușor se duce la vale...
 
O să faci tu bani cu acest rpm de 0000001 castig per vot,când va zbura porci,vorbesc din propria experiență...
Eu m-am lăsat de abia am scos acel dolar care l-am adăugat...nu recomand,a fost bun la început a plătit binișor,acum ușor, ușor se duce la vale...
Am inteleg ca exista fluctuatii, scade-creste, abia am dar de el si am avzut dovezi de plata bunicele.
 
Loading...
Back
Sus