Pentru ce suma ai fi pro pandemie covid21?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Sa spunem ca ai un canal de comunicare popular, Facebook, blog, Twitter, tictok, Instagram, Reddit, etc si esti anti vaccin, pandemie, nu crezi in virus.

Daca cineva ti-ar oferi o suma de bani sa postezi pro vaccinare, pandemie, etc ai accepta si pentru ce suma.

Eu nu am primit o astfel de ofertă dar am informații ca unii au primit sume frumoase pentru a posta articole, video, img pro vaccinare si restul.

Am întrebat pe cineva care s-a schimbat peste noapte si mi-a răspuns:
Am familie de întreținut.

Eu personal prefer sa inchid totul decat sa fac asa ceva.
 
Nici unul de mai sus nu ati raspuns la intrebare.
Intrebarea este : Pentru ce suma ?
Si nu Daca ai face sau nu.

Eu da . Pt suma de: 10€ , 20€ , 50€ , 100€ ,300€ , 1000€ . Nu conteaza
Merg pe principiul " Daca nu o fac eu o va face alcineva"..oricum va fi facuta.
 
Merg pe principiul " Daca nu o fac eu o va face alcineva"..oricum va fi facuta.
Aici e adevarat si la fel gandesc si eu, insa cand ma gandesc la implicatii...
Daca as merge mereu pe aceasta varianta, acum aveam milioane de euro si fara sa muncesc.... :D
 
Aici e adevarat si la fel gandesc si eu, insa cand ma gandesc la implicatii...
Daca as merge mereu pe aceasta varianta, acum aveam milioane de euro si fara sa muncesc.... :D
nu sunt persoana publica, nu mai am puterea de a influenta mase de oameni, deci nu as avea mare impact, nici macar la nivel national.

deci daca trebuie doar sa fiu pro pandemie in mintea mea fara sa incep sa fac campanii pro pandemie si plm pentru banii aia e ok, merem inainte cu faptul ca "eu sunt pro pandemie" :)).
(in cazul meu, e vorba de 50 de milioane de USD- dar vorbim de 50 de mili usd net, curati, daca tot sunt pro pandemie, macar sunt fiu pro boosted si pe jocul "veti")

edit: altfel, daca e vorba de 10k, 100k, pot sa se pise pe ei de bani. ori imi dau ceva de care ma pot folosi sa imi schimb viata, cand vreau eu, cum vreau eu, in orice situatie. defapt, deja fac asta, dar nu la un nivel de unu cu 50 de mili USD, si totusi, acum ca ma mai gandesc, sa ai 50 mili usd, e destul de greu sa gestionezi o suma ca asta, mai ales in romania, deci ar implica destul de multe schimbari...nici macar nu stiu daca as mai vrea doar 50 mili USD, probabil as vrea si imunitate diplomatica worlwide lifetime.

deci, decat sa vina la mine, cu 50 de mili usd, isi cumpara toti influencerii din romania + toti influencerii din estul europei si le mai raman bani si de-o doza de apa cu zahar si dioxid de carbon cu, coloranti artificiali, etc.
 
Ultima editare:
Din păcate nu toată lumea este conștientă de scopul acestei plandemii. A fi pro pandemie pentru bani înseamnă sa fii complice la acest genocid. Adică primești o anumită sumă de bani ca să ajuți la înfăptuirea acestor crime.
Sunt și eu om și imi place să risc si poate pentru o sumă foarte mare de bani aș face anumite lucruri, insă nu crime sau să mutilez pe viața oamenii.
De la începutul plandemiei până acum au murit foarte mulți oameni, nu de covrig ci din cauza faptului că nu puteau să se trateze de bolile care le aveau. iar unii chiar au fost ajutați să moara de covrig ca să fie la numar. A fi pro covrig si să primești bani pentru a face postări sau sa fii postac plătit să contracarezi prin comentarii pe fb sau youtube ( și sunt foarte multi care au drept job o asemenea activitate) ești complice si eu sper din toată inima ca acești oameni să fie indentificați, judecați și araestați pentru tradare națională.
Din păcate nu toți oamenii conștientizează primejdia care e aproape iminentă că ne pierdem libertatea pentru todeauna. Nu doar a noastră ci și a urmașilor noștri.
 
Din păcate nu toată lumea este conștientă de scopul acestei plandemii. A fi pro pandemie pentru bani înseamnă sa fii complice la acest genocid. Adică primești o anumită sumă de bani ca să ajuți la înfăptuirea acestor crime.
Sunt și eu om și imi place să risc si poate pentru o sumă foarte mare de bani aș face anumite lucruri, insă nu crime sau să mutilez pe viața oamenii.
De la începutul plandemiei până acum au murit foarte mulți oameni, nu de covrig ci din cauza faptului că nu puteau să se trateze de bolile care le aveau. iar unii chiar au fost ajutați să moara de covrig ca să fie la numar. A fi pro covrig si să primești bani pentru a face postări sau sa fii postac plătit să contracarezi prin comentarii pe fb sau youtube ( și sunt foarte multi care au drept job o asemenea activitate) ești complice si eu sper din toată inima ca acești oameni să fie indentificați, judecați și araestați pentru tradare națională.
Din păcate nu toți oamenii conștientizează primejdia care e aproape iminentă că ne pierdem libertatea pentru todeauna. Nu doar a noastră ci și a urmașilor noștri.
Nu ai raspuns la intrebare..ai scris mult si off topic. S-ar putea sa iei avertisment. :)))
Glumesc....dar totosi pt ce suma?
Aici nu vorbim ce e adevarat sau nu. Ca nu ai cum sa fi " pro pandemie" dar si "pro vaccin".

Toti zic " pe o anumita suma poate"..dar nu zic suma..sa nu ni se para ca se vand cam ieftin...dar toti facem multe contra principrilor noastre , ca o recunoastem sau nu.
 
Din păcate nu toată lumea este conștientă de scopul acestei plandemii. A fi pro pandemie pentru bani înseamnă sa fii complice la acest genocid. Adică primești o anumită sumă de bani ca să ajuți la înfăptuirea acestor crime.
Sunt și eu om și imi place să risc si poate pentru o sumă foarte mare de bani aș face anumite lucruri, insă nu crime sau să mutilez pe viața oamenii.
De la începutul plandemiei până acum au murit foarte mulți oameni, nu de covrig ci din cauza faptului că nu puteau să se trateze de bolile care le aveau. iar unii chiar au fost ajutați să moara de covrig ca să fie la numar. A fi pro covrig si să primești bani pentru a face postări sau sa fii postac plătit să contracarezi prin comentarii pe fb sau youtube ( și sunt foarte multi care au drept job o asemenea activitate) ești complice si eu sper din toată inima ca acești oameni să fie indentificați, judecați și araestați pentru tradare națională.
Din păcate nu toți oamenii conștientizează primejdia care e aproape iminentă că ne pierdem libertatea pentru todeauna. Nu doar a noastră ci și a urmașilor noștri.
  1. pe care*
  2. totdeauna*
  3. "bos", zi suma!
  4. :)))))
 
Nu ai raspuns la intrebare
Am răspuns la întrebare ... este evident că nu aș face acest lucru pentru nici un ban. Aici

Sunt și eu om și imi place să risc si poate pentru o sumă foarte mare de bani aș face anumite lucruri, insă nu crime sau să mutilez pe viața oamenii.
Persoanele de fața se exclud ... fiecare își spune opinia
 
Sa spunem ca ai un canal de comunicare popular, Facebook, blog, Twitter, tictok, Instagram, Reddit, etc si esti anti vaccin, pandemie, nu crezi in virus.

Daca cineva ti-ar oferi o suma de bani sa postezi pro vaccinare, pandemie, etc ai accepta si pentru ce suma.

Eu nu am primit o astfel de ofertă dar am informații ca unii au primit sume frumoase pentru a posta articole, video, img pro vaccinare si restul.

Am întrebat pe cineva care s-a schimbat peste noapte si mi-a răspuns:
Am familie de întreținut.

Eu personal prefer sa inchid totul decat sa fac asa ceva.
Așa ceva e ilegal. Dacă e adevărat și autoritățile au plătit oameni care să susțină campania pro-vaccinare atunci însăși campania e o minciună și mai degrabă te îndeamnă să nu accepți vaccinarea.
 
Loading...
Back
Sus