Opinie Pentru binele tuturor si a viitorului

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Ce ai face sau ai fi de acord cu scenariul de mai jos?

Lumea este la limita. Resursele sunt la limita si daca se continua asa, atunci nu va mai exista nimic.

Singura soluție pentru a salva o parte din populație si avea un viitor este ca un anume procent sa poată menține stilul de viață normal si restul sa se sacrifice.

Daca ai avea puterea de implementare, ai pune acest plan in aplicare?

Daca te-ai numara printre cei care trebuie sa se sacrifice ai fi de acord?
 
pai stai, nu exact asta se intampla acum?
 
Ce ai face sau ai fi de acord cu scenariul de mai jos?

Lumea este la limita. Resursele sunt la limita si daca se continua asa, atunci nu va mai exista nimic.

Singura soluție pentru a salva o parte din populație si avea un viitor este ca un anume procent sa poată menține stilul de viață normal si restul sa se sacrifice.

Daca ai avea puterea de implementare, ai pune acest plan in aplicare?

Daca te-ai numara printre cei care trebuie sa se sacrifice ai fi de acord?
Vezi a avut dreptate filmul Avengers
 
Ce ai face sau ai fi de acord cu scenariul de mai jos?

Lumea este la limita. Resursele sunt la limita si daca se continua asa, atunci nu va mai exista nimic.

Singura soluție pentru a salva o parte din populație si avea un viitor este ca un anume procent sa poată menține stilul de viață normal si restul sa se sacrifice.

Daca ai avea puterea de implementare, ai pune acest plan in aplicare?

Daca te-ai numara printre cei care trebuie sa se sacrifice ai fi de acord?
Dacă luăm "măsuri" abia când lumea e la limită atunci nu văd niciun motiv pentru care să mă sacrific eu sau să pun în aplicare un plan care ar duce la exterminarea miliardelor de oameni considerați "în plus". Nu aș face nimic absolut, poate mi-aș face doar o cafea și mi-aș aprinde o țigară așteptând inevitabilul. Deasemenea nu m-aș lăsa ușor neutralizat, as opune rezistență maximă (se va găsi cu siguranță un altul care să aplice "planul") . Dacă suntem prea lacomi și nedrepți (proști nu suntem) atunci ne merităm soarta. Pământul are țărână pentru toată lumea, nu vom duce lipsuri după moarte.
 
Loading...
Back
Sus