Pay per Free Signup - Help

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Salut, cunoasteti ceva programe care platesc 1$+ per free signup ? Poate sa fie atat mainstream cat si adult
 
Probabil cel mai bine platesc cei de la CrackRevenue pt. asa ceva, dar trebuie sa te accepte. Adica nu dai pur si simplu sign up si in 2 minute te apuci de treaba ...
 
Pai asa poti folosi chaturbate cu link direct spre pagina de register, dar doar pt. tier 1 primesti 1$ si nu merita ...

Singura varianta pe care o vad eu e tot un site CPA, cu acele oferte care nu necesita verificarea email-ului ...
 
Pai asa poti folosi chaturbate cu link direct spre pagina de register, dar doar pt. tier 1 primesti 1$ si nu merita ...

Singura varianta pe care o vad eu e tot un site CPA, cu acele oferte care nu necesita verificarea email-ului ...
Pai da, la webcams si alte siteuri adult care ofera revshare e o prostie sa alegi acel 1$, eu mai mult vreau ceva ce pot promova pe social media la romani, fie actiunea signup sau sau app install
 
Am si eu un cont pe crakrevenue cu 76$ in el. Va dau smartlinku sau o oferta pe care o vreti si cand se fac 100$ impartim 50/50.
Ca raspuns la topic: adverten si lospollos sunt cele mai bune pe traffic tier 1.. pe romania platesc undeva la 0.4$+ pe inregistrare.
 
Loading...
Back
Sus