Parteneriat Google si Twitter - Tu folosesti Twitter?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Tu folosesti Twitter? Daca nu il folosesti atunci ar fi bine sa o faci pentru afacerea ta. Stiu ca multi din romania nu dau importanta asa mare la Twitter desi ar trebui.
In fine, google a facut un parteneriat cu Twitter pentru a indexa si afisa tweets in rezultatele sale pe versiunea mobila pentru moment si doar pe versiunea engleaza google.com


Eu vad ca o veste buna, nu stiu ce credeti sau cum vedeti acest anunt.
nasa-twitter.jpg
 
o bila alba pentru Google... finally. Acum sa vedem ce restrictii vor impune pentru ca sunt multe postari pe Twitter cu continut +18 inclusiv media
 
o bila alba pentru Google... finally. Acum sa vedem ce restrictii vor impune pentru ca sunt multe postari pe Twitter cu continut +18 inclusiv media
Da asa este. Cu siguranta vor fi cateva ajustari care sper sa nu fie prea drastice. Sa vezi ce veste buna vine google. Acum ma apuc sa scriu despre asta.
 
Acum am terminat de scris.
Google a patentat o noua tehnologie Superfinder care iti permite sa cauti info direct din fereastra de chat. Inca nu este disponibila pentru utilizare dar sper sa fie cat de curand.
Ideea este ca atunci cand te contrazici cu cineva prin chat sau ceva de genul, Superfinder va afisa raspunsul corect fara sa parasesti fereastra de chat.
Cred ca este ceva super tare pentru ca sunt fan la app Ok Google.
Voi ce parare aveti?
 
Loading...
Back
Sus