Parlamentari, Guvern si hotimea din Conducerea Romaniei

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Salutare. Dupa cum zice in titlu ce parere aveti de paralemtari, despre guvernul actual, sau cele dinainte etc ...
Ce parere aveti despre Kovesi, Dragnea, Basescu, Iohanis etc....
Abosolut orice parere aveti o puteti zice aici.

Aveti dreptul la orice opinie, dura, rea...... DAR FARA INJURATURI
 
In afara de Codruta :rolleyes: ..restul toti sunt un grup de hoti..corupti..criminali...borfasi..mafioti..si multe altele.
Dar am o presimtire ca toate astea ..incep sa se termine ..se strange lantul in jurul lui Dragnea ..si cand va cadea el..va cadea tot PSD-ul (ciuma rosie )..si asa va cadea ..de nu va mai ramane nimic din el.
Tot ce fac ei este pt ei ..isi urmaresc proprile interese si nicidecum ale oamenilor care i-au ales.

Cat de penibil este sa fi Ministrul Justitiei si sa aperi un grup de hoti ..sa iesi in fata la tv si sa te balbai ...sa ceri demisia sefei DNA...si sa fugi..sa nu mai stai la intrebarile ziaristilor ..asa cum a facut sefa DNA saptamana trecuta. A stat cu fruntea sus si a raspuns clar , frumos si tare la toate intrebarile ziaristilor ..fara a se balbai .

Uitativa la toti lideri PSD cand dau cate un interviu ..se caca pe ei de frica ca nu stiu ce sa raspunda ....vorbesc numai avioane ..acuza in stanga si in dreapta fara nici o dovada ...si cand nu le convine intrebarea ori fug ..ori " Alta Intrebare " :D:D:D

Ma opresc aici ar mai fi multe de zis ..dar voi da cuvantul si la alti...
 
Si cat de ... sa o aperi pe kovesi si echipa ei dovedita de infractori la nivel inalt?
Cine a dovedit asta???? Dragnea? Un condamnat cu suspendare care ar omorao si pe masa ca sa scape de puscarie.
Tudorel bubos ? Un Ministru penibil sluga condamnatilor la puscarie.
Spunemi cine..sau arat o dovada ca e condamnata legal pentru ceva ..numai strigati sus si tare dar de fapt nu stiti nimic.. nu aveti nici o dovada ..doar povesti care le strigati in gura mare ..ca credeti ca asa sunt adevarate.:)
Hoti striga Hoti..nu e o vorba doar spusa in vant.
 
sau arat o dovada
Tot tipi ca x este penal, dar ai dovezi? Acum te intreb eu daca poti dovedi.
Un condamnat cu suspendare care ar omorao si pe masa ca sa scape de puscarie.
Unde scrie in codul penal, sau o lege din romania, care sa spuna ca un condamnat nu poate acuza sau da in gat pe altcineva iar dovezile prezentate de acesta nu sunt valide.
Sa inteleg ca tu aperi penalii nu, sau chiar tu esti unul?
siglapsd-1477233932.jpg
 
Tot tipi ca x este penal, dar ai dovezi? Acum te intreb eu daca poti dovedi.
Liviu Dragnea condamnat cu suspendare in dosarul Referendumului. ....De? Curtea Suprema!! Nu de mine
Deci e un condamnat cu suspendare 2 ani...iti dai seama ca oricine stie ca la ce mai mica abatere ..e la zdup..cea ce ii si doresc.
"ICCJ a dat publicitatii miercuri motivarea deciziei din 22 aprilie 2016 prin care Liviu Dragnea a fost condamnat definitiv, de un complet condus de Livia Stanciu, la doi ani de inchisoare cu suspendare, in legatura cu organizarea si desfasurarea referendumului din 29 iulie 2012."
Sti ce e ciudat..ca omul sa multumit cu condamnare ( de eram eu in locul lui eram pe 3 ani inchis lejer) ...dar tu spui ca e nevinovat:eek:
In acest momemnt mingea e tine in teren..hai cu o dovada ca Codruta (Love you )..a fost condamnata pt ceva.
Cand acuzi pe cineva te duci la politie nu la Televiziuni. :D:D:D:D
Sunt pline televiziunile de infractori care acuza..dar..doar atata..acuza..in rest nimic..nici o dovada ..nici o condamnare. In fiecare saptamana sunt la televizor cu o acuzatie impotriva la DNA..in special Codruta ( Love you ).
 
Nici in acest moment nu s-a facut public raportu lui Tudorel bubosul...un mincinos notoriu ..sluga partidului ..fara acordul lui Dragnea nu face nimic ca nu are sange in instalatie.
Nu există nicio scuza pentru care raportul ala nu e înca public. Faptul ca site-ul ministerului ar avea probleme e irelevant.
Daca Tudorel bubosul vroia , il putea trimite pe e-mail jurnalistilor. Sau putea fi postat pe site-ul guvernului...sau se putea afisa în holul ministerului justitiei, daca altfel nu-i duce capu... Daca era adevarat ..face pe dracu in patru si il aducea la fiecare om in casa raportul...dar...nimic..ZERO
Nu ai cum sa ceri revocarea lui Codruta ( Love you ), sa anunti ca imediat dupa conferinta de presa faci public un megaraport ca sa lamurești tot poporul, dar să treacă vreo 20 de ore și să nu-l prezinți.
Ca cica de aia nu la citit tot..ca urmeaza sa fie postat pe site.:D:D:D
Mai mult de cat penibil sa facut de kkt cu acest raport...Tudorel bubosul...
 
Nu este vina lor ca fura,este vina Romanilor ca sunt pr*sti !
Si când ma refer la pr*ști,ma refer ca sunt prea multi !
Cum naiba sa crezi ca iohannis si alții sunt conduși de Soros ?
Soros este cumva membru iluminati ?
Si nu cred 10-200 chestia asta,o cred multi ! Foarte multi !
 
Nu este vina lor ca fura,este vina Romanilor ca sunt pr*sti !
Si când ma refer la pr*ști,ma refer ca sunt prea multi !
Cum naiba sa crezi ca iohannis si alții sunt conduși de Soros ?
Soros este cumva membru iluminati ?
Si nu cred 10-200 chestia asta,o cred multi ! Foarte multi !
Aici e de vina si presa care infloreste prea mult si manipuleaza oamenii.
 
Loading...
Back
Sus