Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Pareri realizare site de afiliere!

Discuție în 'Help - Ajutor' creată de Ozzy, 11 Mar 2017.

Anunt

Roforum.net este sponsorizat de Alex11B.

1. Ozzy

Ozzy Member Full Member Registered

Aprecieri primite:
    36
    Puncte trofeu:
    28
    Credit:
    $169,87
    Salut, doresc sa fac un site(blog) pentru afilierea cu amazon si nu stiu ce tema ar merge, ma gandeam ca o tema pentru blog personal ar fii suficient in care eu sa fac review la produse si sa pun linkul de afiliere...

Si legat de denumirea site-ului sa iau unul cu nume lung si bun pentru google seo sau unul ai scrut si mai prost pt google seo?

In plus, doresc sa stiu daca domeniile .co.uk pot fii cumparata doar de cetatenii din UK sau si din Europa..?

Publicitate

2. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    9.430
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $10.281,58
    1. Mai bine .UK CA co.uk vor find scoase din curs
    2. Inainte de a cumpara UN .UK trebuie SA vezi daca co.uk este liber sau nu, pentru CA doar detinatorul co.uk poate cumpara .UK
    3. Oricine poate cumpara extensiile din UK.
    4. Numele la blog poate find price vrei turn
    5. Tema una de blog personal

Ozzy apreciază asta.
  3. Ozzy

Aprecieri primite:
    36
    Puncte trofeu:
    28
    Credit:
    $169,87
    Nu vreau sa-l fac neaparat pentru UK si daca pun nume de genu keepyourhouseclean sau toolsforhouse este ok?

4. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    9.430
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $10.281,58
    Alex11b apreciază asta.
  5. Ozzy

Aprecieri primite:
    36
    Puncte trofeu:
    28
    Credit:
    $169,87
    Am inteles, totusi vreau sa stiu daca aceasta metoda este buna pentru un venit constant(nu il fac pe Romania), si daca este concurenta foarte, foarte mare.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...

Distribuie pagina asta