pareri godaddy pentru filme

gabriel55

Well-Known Member
Registered
Full Member
salut,folositi careva gazduire de la godaddy pt filme? suspenda cumva daca nu uploadezi filme ci doar ai embed? doresc pareri deoarece doresc sa iau de la ei pt site de filme..multumesc
 
mioritichost.com ai 1 euro cu tot cu ip dedicat si nu sunt probleme daca tot vrei pe nisa filme si sa nu aiba nimeni treaba cu tine
 
iti recomand hostclean. ro ai suport protectie flood acum stau multi la panda cand cresti putin mai bine ceva bun inainte sa nu patesti ca mine sa ramai in google rau eu de la 6 k pe zi am ajuns la 1k pentru ca ma primeam numai flood si am incercat multe gazduiri am chiar colectie de gazduiri dar sunt praf
 
salut,folositi careva gazduire de la godaddy pt filme? suspenda cumva daca nu uploadezi filme ci doar ai embed? doresc pareri deoarece doresc sa iau de la ei pt site de filme..multumesc

Salut, pe langa faptul cat suporta gazduirea respectiva, iti recomand sa te interesezi tot odata si de protectia anti flood si bine inteles Layer7 care se tot flodeaza acum site de filme. Cum spune si Florin11 , in momentul in care cresti esti "luat la ochi" adica flodat si in momentul acela site trebuie sa functioneze, daca schimbi gazduire iti iei adio de la seo si indexare google. Florinel a patito pe propria piele si avazut acest efect.

Cu stima,
Ion Robert
Admin HosTCleaN.Ro
 
Asa este acum asta a fost sa fie au reusit sa.ma faca sa scad de tot si sa dau inapoi :( dar acum totul este ok datorita hostu.lui hostclean ro
 
Asa este acum asta a fost sa fie au reusit sa.ma faca sa scad de tot si sa dau inapoi :( dar acum totul este ok datorita hostu.lui hostclean ro
Dar te-ai gandit daca hostclean ignora si dmca-ul? :)) Nu mai ridica atat in slavi, ok, am inteles ce este bun, dar gandeste-te si pentru viitor daca ignora dmca-ul si restul, nu doar protectie, majoritatea hosturilor au protectii anti flood, poate ce ai avut tu ai avut ceva ieftin si no-name de care n-a auzit nimeni, va zgarciti la 10-20$ si vreti host de calitate pentru termen lung. Munciti 2-3 luni cu host no-name la 10$ (sunt si hosturi bune la 10$, nu zic ca nu sunt) si apoi vine un ratat si va pica site-ul ca v-ati zgarcit la 10$ sau cat costa o gazduire mai buna. Asta a fost propia mea parere !
 
o data ce am recomandat inseamna ca am si eu site de filme si nu au treaba cu aceste reguli ignora dmca
Acum ai site de filme? Atunci cand mi-ai dat teapa cand voiam sa te ajut parca nu era site-ul tau, desi asa ai insistat toata discutia noastra. "Multumita hostclean" esti sigur ca nu ai nicio treaba cu ei?
 
teapa? ca vreai sa faci bani din siteu meu? de asta nu team lasat sa ma ajuti prietene stai calm
 
teapa? ca vreai sa faci bani din siteu meu? de asta nu team lasat sa ma ajuti prietene stai calm
In primul rand se scrie "te-am", iar in al 2 lea rand mi-a aratat exact Emi poze cu conversatiile voastre, iar tu ai facut din tantar armasar crezand ca vrea sa te fure, sa iti fure 10-20 de vizite sau cat erau acolo. Ok, am inteles ca ai site de filme, imi doresc sa ajungi in top 100 cu el, il stiu pe Emi si nu cred ca ar fi vrut sa faca bani de pe urma site-ului tau si cu asta am incheiat subiectul, nu cred ca isi are rost aceasta conversatie in topicul acesta. Iti doresc o zi buna !
 
si daca a.pus 3 filme asta inseamna ca eu am dat teapa? pur si simplu am renuntat la ajutorul lui
 
pai eu mam bagat in seama pe treaba asta? eu am postat pur si. simplu si el a raspuns ok normal am stat sa ma gandesc si treaba asta am zis ca pot face singur remota oe contul meu de asta nu la.m lasat sa adauge filme eu imi vad de treaba asa ca ai grija de latraii tai si nu mai fi avocat domnule
eu nu traiesc din filme ca tine (y) si nu ma face sa imi pierd aici contul pentru o treaba de acum 8 luni...shh
 
Am inteles ideea, el e SUPERIOR fata de noi, nu (citez) "traiesc ca voi din site-uri)

Rog adminii sa ma ierte pentru off-topicul creat, singurul scop al meu e de a nu umple comunitatea cu oameni aiurea.
 
Inca un offtopic si out toti 7 zile.
Aveti probleme de rezolvat, o puteți face in privat sau deschideți topic la lista neagră.
O fi hostul foarte bun cum spui dar nu mai scrie despre ei la fiecare topic ca e spam.
Nu stiu cum sunt insa daca erau asa buni spuneai de ei înainte sa isi faca cont aici.
Voie buna.
 
Salut, pe langa faptul cat suporta gazduirea respectiva, iti recomand sa te interesezi tot odata si de protectia anti flood si bine inteles Layer7 care se tot flodeaza acum site de filme. Cum spune si Florin11 , in momentul in care cresti esti "luat la ochi" adica flodat si in momentul acela site trebuie sa functioneze, daca schimbi gazduire iti iei adio de la seo si indexare google. Florinel a patito pe propria piele si avazut acest efect.

Cu stima,
Ion Robert
Admin HosTCleaN.Ro
Oferiti ip dedicat sau nu la pachetele webhost?
 
Loading...
Back
Sus