Parerea mea despre cel mai bun site de filme online ro

as dori cat mai multe siteuri sa isi scoata pop-urile... (sunt extrem de enervante..).

Eu le scot de maine daca imi pui tu mancarea pe masa. Ma jur! Scot TOATE popurile daca imi platesti tu rata. Ma jur! Scot toate reclamele daca imi platesti tu cheltuielile de sanatate. Ma jur!

Tu nu intelegi un concept, si anume, eu, ca "provider" de free content ... muncesc pentru populatie, ei au content GRATIS, dar ca urmare a muncii, ei dau un click in plus. ceea ce se numeste pop. Sa spunem ca ai tu netflix, si e gratis, ca nu ai pop etc, unde se duce valoarea muncii? Aia de la netflix au baza legala sa ceara abonamente de la oameni, noi, cei cu site-uri "ilegale" nu avem, deci implicit nu pot cere abonamente, si cum altfel sa imi pot plati toate costurile ? Zici sa scoatem popurile, dar nu se poate. Este o modalitate prin care efectiv din asta traim. Vrei fara pop? ok, mars la netflix.
 
Eu le scot de maine daca imi pui tu mancarea pe masa. Ma jur! Scot TOATE popurile daca imi platesti tu rata. Ma jur! Scot toate reclamele daca imi platesti tu cheltuielile de sanatate. Ma jur!

Tu nu intelegi un concept, si anume, eu, ca "provider" de free content ... muncesc pentru populatie, ei au content GRATIS, dar ca urmare a muncii, ei dau un click in plus. ceea ce se numeste pop. Sa spunem ca ai tu netflix, si e gratis, ca nu ai pop etc, unde se duce valoarea muncii? Aia de la netflix au baza legala sa ceara abonamente de la oameni, noi, cei cu site-uri "ilegale" nu avem, deci implicit nu pot cere abonamente, si cum altfel sa imi pot plati toate costurile ? Zici sa scoatem popurile, dar nu se poate. Este o modalitate prin care efectiv din asta traim. Vrei fara pop? ok, mars la netflix.
Hey, dude, nu trebuie sa fi chiar atat de "irascibil" si cu "mars" si etc.... am spus doar ca mi-as dori, nicidecum "scoteti-le altfel va tai capul.." .. Am spus si ma repet, stiu ca, cheltuielile sunt f mari, veniturile mult prea mici etc.. tocmai de aceea am intrebat de ce nu va schimbati NISA daca veniturile sunt atat de mici :).
 
e complicat cu alte nise, de asta. gen tre ai habar destul de mult de alta nisa ca sa poti scrie constant. :))
si sa fie si public, si sa nimeresti si nisa buna, si daca se poate sa ai noroc chior si sa ajungi in primul an primul pe nisa ta sa acaparezi mare pare din public... :)) ce sa mai...raspuns scurt: "e grele", de aia e greu sa schimbi nisa odata ce ai mers pe una. e ca si cu job'ul daca lucrezi de 20 de ani la mcdonalds e destul de greu sa schimbi jobul in inginer informatic sau doctor sau etc...
 
Loading...
Back
Sus