Recenzie Parere Site Filme si Seriale Online

Gabone

Member
Registered
Banned
Buna Ziua, ce parere aveti? De curand lucrez la un Site de Filme Online. Ce parere aveti? Cum arata? Structura cum este?. As dori sa stiu daca sa continui.

Previzualizare:
 
Ultima editare de un moderator:
Cand spui filme online, automat ma gandesc ca as putea urmari un film pe site ... ceea ce nu e cazul. Chestia cu mtdb-ul este ca daca nu ma insel este deja un site bazat pe scriptul respectiv, romanesc. Cand incercam sa vad ceva ma cam chinuiam sa vad unde-s linkurile pentru iframe ... Nu stiu, personal eu nu sunt fanul mtdb-ului, iar daca o tii asa doar cu un short url si eventual un amazon affiliate nu vad sa urci in topuri si oamenii sa se inghesuie sa intre pe site, avand in vedere ca nu se poate vedea efectiv un film online, iar informatia pe care o prezinti, este deja pe imdb sau alte asemanatoare. Parerea mea..
 
Cand spui filme online, automat ma gandesc ca as putea urmari un film pe site ... ceea ce nu e cazul. Chestia cu mtdb-ul este ca daca nu ma insel este deja un site bazat pe scriptul respectiv, romanesc. Cand incercam sa vad ceva ma cam chinuiam sa vad unde-s linkurile pentru iframe ... Nu stiu, personal eu nu sunt fanul mtdb-ului, iar daca o tii asa doar cu un short url si eventual un amazon affiliate nu vad sa urci in topuri si oamenii sa se inghesuie sa intre pe site, avand in vedere ca nu se poate vedea efectiv un film online, iar informatia pe care o prezinti, este deja pe imdb sau alte asemanatoare. Parerea mea..
Mersi, pentru părerea oferita, aștept și alte păreri.
 
Ales aleatoriu un film.. --> download links ->Am ajuns pe pagina 404. (pagina de 404 prea simpla doar cu butonul go home. Ar mai merge niste thumnailuri dedesubt cu or watc one of this...)
Ales aleatoriu alt film.. pop-up de la netu. Ok.
Ales film aleatoriu . --> download links -> aceasi pagina de 404
Ales film aleatoriu 4 (de ce scrie Movie not loading? Right click on the link and "Save target as..." to download it: ) --> download links -> Acesiasi pagina 404

Concluzie, ori este in lucru, ori vrei sa pacalesti utilizatorul sperand sa faci banuti cu adfly. Daca link-urile de la adfly nu duc unde vrea utilizatorul, acel utilizator nu va mai reveni la tine. Ma refer la un utilizator mediu. Care are capabilitatea de a vedea/retine numele site-ului.

Sa mai incerc. Alt film---> "
Whoops, looks like something went wrong.
Si Downlaod all links nu este responsive

 
Ultima editare de un moderator:
Atat timp cat Este pus pe .tk nici nu merita efortul pentru accesare si restul.
Daca ma gandesc bine voi baga restrictions pentru orice site .tk .
 
Atat timp cat Este pus pe .tk nici nu merita efortul pentru accesare si restul.
Daca ma gandesc bine voi baga restrictions pentru orice site .tk .
A scris PREviziualizare. Ma gandesc ca e de test acolo. Nu m-am uitat dar banuiesc ca e noindex nofolow.
 
ai putea in loc de adfly sa folosesti dailymotion pt trailere si niste link pentru drive de unde pot vedea filmul online ceva la modul. niste comentarii la film .de aici ai putea baga mascat situl tau de filme iar pe acest site sa nu folosesti pop up.Este cu dus si intors daca merita munca dar daca este un hobby este ok.Daca nu este un hobby opinia personala iti poti vinde timpul pentru alte chestii mai bune .Asa cum este acum ,este bun pentru ppi sau ppd plus pop-up si cateva sute de situri pe aceias nisa .
 
Buna Ziua, ce parere aveti? De curand lucrez la un Site de Filme Online. Ce parere aveti? Cum arata? Structura cum este?. As dori sa stiu daca sa continui.

Previzualizare: www.movieflix.tk
Pana in acest moment nu poti sa spui ca e un site de filme..e un site poze cu actori.
Nu merge nimic pe site...e clar ca l-ai facut pentru adfly..pentru ca daca lucrai la el nu bagai adfly.
Inregistrarea cu Google,twiter,facebook..nule..nu merg , dau click pe The hitman bodyguard ..ma duce spre Game Of Thrones cu o eroare de 402...

Asa pot sa zic si eu : Vreau o parere despre sitele meu filme la care inca nu m-am gandit sa lucrez ... filmenoihd.online
Ar trebui pus pe invisibil acest topic pana cand iti termini munca la el ..si cand revi inapoi ..sa speram ca ai domeniu , nu .tk si nu mai ai adfly

PS: Sitele filmenoihd.online expira pe 25 Septembrie ...il vand ...5 BTC ..:rolleyes:
PSS: Daca vrei un domeniu de filme iti dau eu unul ..free , gratis, moca... nu filmenoihd.online ..asta e ca vandut..;) altul...
 
Loading...
Back
Sus