Vand Pachet de 5 articole in romana

Sencuart

Active Member
Registered
Banned
Salutare!
Am observat ca multi au incercat vanzarea de articole pe acest forum, atat in romana cat si in engleza. Nu prea au fost sanse din cauza ca romanul vrea cat mai mult si ieftin, daca se poate gratuit. Cu toate ca exista tot felul de site-uri de unde ne putem obtine articole la schimb, de ce sa nu luati direct de aici? Celor ce cred ca este usor sa scrii si care dau copy-paste, vreau sa va aduc la cunostinta ca este depusa o munca in realizarea acestor articole, precum informarea, imaginatia, viteza de scriere, etc. Nu poti arunca doua cuvinte si ''bam'' ai un roman.
Astazi vand si eu un pachet de 5 articole scrise in romana a cate aproximativ 500 cuvinte.
Acestea sunt:
- Cum sa devii bogat. - 514 cuvinte
- Ar putea Bitcoin sa ajunga la valoarea de $60.000? - 615 cuvinte
- Cum ne vad persoanele din jurul nostru - 532 cuvinte
- Cum sa eviti negativitatea - 531 cuvinte
- Ce poti face pentru a avea un somn mai bun - 514 cuvinte

Pretul fiecaruia este de 2 dolari iar in totalul celor 5 = $10. Plata se face prin PayPal. Cine este cu adevarat interesat si doreste sa vada un exemplu poate sa imi trimita un PM. Repet: Doar cei interesati, nu furaciosi!! :)) Transferul se face in urmatorul fel: platesti suma iar eu iti trimit articolele. Nu sunt un mincinos iar daca este vreo problema exista Admin, de altfel daca doriti mai multe informatii puteti comenta mai jos ori PM. Nu vorbesc cu persoane care nu au minim 50 posturi sau putina activitate pe forum, doresc ca totul sa fie in regula.

Va doresc o seara/zi cat mai placuta
si spor la bani!

Screenshot la cele 5:
Dovada.jpg
 
Salutare din nou! De aceasta data am mai pregatit un pachet de articole in numar de 5 + unul bonus. Pretul fiecaruia este de $2, totalul intregului pachet fiind de $10. Acestea sunt:
  • Hotii de timp - 576 cuvinte
  • Haina face pe om - 353 cuvinte
  • Egalitate - 648 cuvinte
  • Si ei sunt oameni! - 608 cuvinte
  • Oaspetii de peste hotare la noi - 596 cuvinte
  • Bonus: Noi in strainatate - 151 cuvinte
Screenshot:
Articole.PNG
 
Loading...
Back
Sus