Pachet All in, pentru conturile de social media

los89

Member
Registered
Alegeți PACHETUL ALL IN și beneficiați de următoarele privilegii:
Preț Pachetul All in - 1000 lei

  • 2500 urmăritori/lună pentru pagina/profilul dumneavoastră IG
  • 300 Aprecieri pentru fiecare fotografie postată (cel mult 31 de fotografii) IG
  • 6.000 Vizualizări pentru fiecare videoclip postat (cel mult 10) IG
  • 400 Vizualizări poveste (10 zile din 30 alese de dumneavoastră) Cu mențiunea că vizualizările se vor aplica pentru toate poveștile din ziua respectivă. IG
  • 500 Aprecieri/lună pentru pagina dumneavoastră FB
  • 100 Aprecieri pentru fiecare fotografie postată (cel mult 25 de fotografii) FB
  • 1000 Vizualizări pentru fiecare videoclip postat (cel mult 10) FB
  • 15 Recenzii/lună FB
  • 300 abonați/lună pentru canalul dumneavoastră YT
  • 50 Aprecieri pentru fiecare videoclip postat (cel mult 20 de videoclipuri) YT
  • 2.000 Vizualizări pentru fiecare videoclip postat (cel mult 20) YT
Livrarea se face pe baza linkului furnizat de client.

Ideal pentru activarea monetizării. În trecut, monetizarea pe cea mai mare platformă de videoclipuri din întreaga lume era un lucru foarte ușor de realizat. Dar din păcate, astăzi ai nevoie de cel puțin 1000 de abonați și 4000 de ore vizionate pe canalul tău. Dar din feicire compania noastră are o soluție! Serviciile YT sunt cele mai potrivite atât pentru monetizare cât și pentru verificare. În primul rând, vizionările furnizate de noi vă aduc și ore vizualizate pe canal iar în al-doillea rând, aprecierile,vizualizările și abonații acumulați într-un timp scurt determină algoritmul de bază al acestei platforme să vă propulseze în topul videoclipurilor sugerate astfel aducându-vă cât mai multe persoane reale pe canal.
Număr mare de urmăritori/aprecieri/abonați=Număr mare de vânzări! Echipa urmarestema.ro vă propune următorul experiment: Folosiți serviciile noastre cu un buget minim timp de o lună. După scurgerea acestui timp, comparați rezultatele lunii precedente cu rezultatele obținute în luna actuală. Dacă rezultatele sunt pozitive, creșteți bugetul iar dacă sunt negative și puteți aduce dovezi concrete pentru a demonstra rezultatul negativ, compania Urmărește-mă vă rambursează 50% din suma cheltuită.
 

Atașamente

  • add-300-real-youtube-subscribers-to-your-yt-channel-within-48hour.jpg
    add-300-real-youtube-subscribers-to-your-yt-channel-within-48hour.jpg
    30,3 KB · Vizualizări: 9
Ultima editare:
Cred ca ai uitat sa spui niste lucruri, cum ar fi PRETUL, calitatea si provenienta abonatilor, riscuri la care se expune contul care beneficiaza de asta, etc.
 
Ultima oară când am mai văzut un anunț ca acesta pe un alt forum,ma făcut curios și deși am achitat tot,ce crezi mi-a dat fake trafic numai din China,cred că se folosea de un program pe care îl descoperisem și eu acum vreo 10 ani care îți făcea fake trafic numai din China...
Nu m-am ales cu nici-un abonat din acel trafic plătit și nici vizualizări nu făcea doar trafic și atât...
De atunci am învățat că cel mai bine este sa te lupți tu singur pentru promovarea canalului/site-ul/blogului etc...
Cu câteva conturi de social media și ceva abonați vei avea un trafic decent pentru canal YouTube sau site...
Important este sa postezi zilnic pe social media și sa recutezi abonați zilnic...
Nu trebuie să cumperi,mai ales că majoritatea îți spun una și după ce ai platit te pomenești cu altceva...
Și cea mai buna metodă cel puțin la mine a dat randament maxim a fost achiziționarea de reclamă pe siteuri cu DA mare pe nișa mea...și nici nu ma costat mult maxim 5$ pe saptamana pentru un banner pe siteurile acelea,iar randamentul a fost de 100% satisfăcător.
 
Ultima oară când am mai văzut un anunț ca acesta pe un alt forum,ma făcut curios și deși am achitat tot,ce crezi mi-a dat fake trafic numai din China,cred că se folosea de un program pe care îl descoperisem și eu acum vreo 10 ani care îți făcea fake trafic numai din China...
Nu m-am ales cu nici-un abonat din acel trafic plătit și nici vizualizări nu făcea doar trafic și atât...
De atunci am învățat că cel mai bine este sa te lupți tu singur pentru promovarea canalului/site-ul/blogului etc...
Cu câteva conturi de social media și ceva abonați vei avea un trafic decent pentru canal YouTube sau site...
Important este sa postezi zilnic pe social media și sa recutezi abonați zilnic...
Nu trebuie să cumperi,mai ales că majoritatea îți spun una și după ce ai platit te pomenești cu altceva...
Și cea mai buna metodă cel puțin la mine a dat randament maxim a fost achiziționarea de reclamă pe siteuri cu DA mare pe nișa mea...și nici nu ma costat mult maxim 5$ pe saptamana pentru un banner pe siteurile acelea,iar randamentul a fost de 100% satisfăcător.
Eu am cumpărat followers pentru Instagram și am primit exact pentru ce am plătit..adică am cumpărat 5000 followers am primit exact 5000 followers
 
Loading...
Back
Sus