Ore-mine

cip200

Active Member
Registered
Full Member
Ore-mine este o platforma de minerit, dar care ofera si bitcoin. Trebuie intoarse cateva imagini, care apar la 8 ore. Se castiga, cam la fel ca la bitlanders, deosebirea fiind ca este mai putina munca. Sfatul meu e sa investiti 3.77 dolari si sa urcati pe nivelul 3. Banii, se recupereaza in 2 luni si jumatate. La nivelul 7, se pot scoate aproape 3 BTC lunar, dar investitia este de 10 BTC. Mai multe detalii, gasiti pe acest site. Multumesc
 
Ultima editare:
Pai nu am bitcoin, daca aveam .....
De cat timp esti inscris? Ti-ai recuperat investitia?
 
M-am înscris dar nu pre înțeleg treaba asta. Ce anume trebuie făcut mai exact? Dat click pe ”?” la fiecare 8 ore? Se plătește cum? paypal?
Mulțam!
 
M-am înscris dar nu pre înțeleg treaba asta. Ce anume trebuie făcut mai exact? Dat click pe ”?” la fiecare 8 ore? Se plătește cum? paypal?
Mulțam!
Asa arata imaginile
xc2a79.png

Se da click pe "?" si pe imaginile de sub ele. Apar o data la 8 ore. Se plateste prin portofelul de bitcoin. Plata e instant.
 
portofel bitcoin? chiar m-am incuiat la faza asa :)) Am prins faza cu '?' , dar sa inteleg ca poti primi bonus la productie sau marele premiu? :D
 
bun, perfect. Alte idei despre cum sa facem bitcoin? As cam vrea sa fortez la maxim laptopul asta :))
 
bun, perfect. Alte idei despre cum sa facem bitcoin? As cam vrea sa fortez la maxim laptopul asta :))
Sunt destule, dar pas cu pas. Nu e bine, sa ne grabim sau sa grabim lucrurile.
 
Referitor la ore-mine, cat de sigur e site-ul. Exista posibilitatea (sa zicem) sa investesti 120$ (level 5) si apoi sa te trezesti ca site-ul e down si ca ai luat teapa?
2. Ce inseamna 111.75$ per mine pentru upgrade la level 5. Sunt 4 imagini acolo din ce observ. Asta inseamna ca daca bagi 111.75$ scoti lunar 27.66$ sau trebuie sa bagi 111.75$ x 4 pentru a scoate lunar 27.66$ ?
Screenshot_1.png
 
Cum faci ca sa te loghezi mereu la 8 ore?
Am observat ca atunci cant ma loghez mai devreme apar doar oparte din bonusuri.
 
Loading...
Back
Sus