Oferta Orange ofera 20GB INTERNET GRATUIT tuturor clientilor

ombladon112

Active Member
Registered
Full Member
Orange oferă 20GB de internet gratuit tuturor clienților, în acest mod sărbătorind 20 de ani de activitate pe piața din România.
Orange sărbătorește, în stil mare, 20 de ani de la intrarea pe piața din România, oferind tuturor clienților 20GB internet gratuit timp de 2 luni.
Oferta este valabilă atât pentru abonamente cât și pentru clienții Prepay. Bonusul aniversar de 20 GB/luna este valabil până la data de 14/08/2017. În plus, între 6 și 25 iunie, ai 20 de zile de oferte speciale în magazinul online.

Internetul gratuit oferit de către Orange în cadrul campaniei aniversare nu este activat standard în abonamente sau cartele Prepay.

Pentru a activa bonusul de 20GB de internet gratuit de la Orange va trebui sa accesați secțiunea Contul meu de AICI și să îl activați.

Pentru cei care nu dețin încă un cont online la Orange își pot crea unul aici, pentru a putea beneficia de oferă.
Acesta este cel mai frumos cadou oferit de către o companie de telefonie din România la aniversarea sa.


Activare bonus AICI
Exclusiv online, prin intermediul platformei „Contul meu Orange„, în perioada 6 – 30 iunie 2017.
În maxim 24 de ore de la solicitare, cu o confirmare prin SMS.

Disponibilitate bonus
Disponibil tuturor clienților Orange, pe abonamentul de voce sau internet mobil asociat contului online.
Bonusul se poate activa doar din contul online asociat unui număr de telefon.

Valabilitate bonus
Se alocă lunar timp de 2 luni. Un bonus este valabil 1 lună de facturare.
Bonusul aniversar nu se reportează.

Reguli de consum
Bonusul de internet este individual și se consumă inaintea traficului inclus , în funcție de abonamentul deținut.
 
Ultima editare:
Orange oferă 20GB de internet gratuit tuturor clienților, în acest mod sărbătorind 20 de ani de activitate pe piața din România.
Orange sărbătorește, în stil mare, 20 de ani de la intrarea pe piața din România, oferind tuturor clienților 20GB internet gratuit timp de 2 luni.
Oferta este valabilă atât pentru abonamente cât și pentru clienții Prepay. Bonusul aniversar de 20 GB/luna este valabil până la data de 14/08/2017. În plus, între 6 și 25 iunie, ai 20 de zile de oferte speciale în magazinul online.

Internetul gratuit oferit de către Orange în cadrul campaniei aniversare nu este activat standard în abonamente sau cartele Prepay.

Pentru a activa bonusul de 20GB de internet gratuit de la Orange va trebui sa accesați secțiunea Contul meu de AICI și să îl activați.

Pentru cei care nu dețin încă un cont online la Orange își pot crea unul aici, pentru a putea beneficia de oferă.
Acesta este cel mai frumos cadou oferit de către o companie de telefonie din România la aniversarea sa.


Activare bonus AICI
Exclusiv online, prin intermediul platformei „Contul meu Orange„, în perioada 6 – 30 iunie 2017.
În maxim 24 de ore de la solicitare, cu o confirmare prin SMS.

Disponibilitate bonus
Disponibil tuturor clienților Orange, pe abonamentul de voce sau internet mobil asociat contului online.
Bonusul se poate activa doar din contul online asociat unui număr de telefon.

Valabilitate bonus
Se alocă lunar timp de 2 luni. Un bonus este valabil 1 lună de facturare.
Bonusul aniversar nu se reportează.

Reguli de consum
Bonusul de internet este individual și se consumă inaintea traficului inclus , în funcție de abonamentul deținut.
Incearca sa copie vodafone ;)
Fix aceasta oferta au avut si ei ;)
 
vodafone e no1 la oferte prepay si acoperire....orange cam slab si la oferte deobicei si acoperire
 
Ah bine ca mi-ati adus aminte sa ii sun pe astia de la orange sa renegociez abonamentele :)))
d17dce3efdb620dd42e4bb9cadb15a62.png

Eu am asa: minute/sms nelimitat, 10 gb net + nelimitat weekend, 1000 min/sms in roaming, 4gb roaming la 35 euro / luna
Si un galaxy s7 gratis sau iphone 6+ gratis (am luat 5 si 5) - 10 abonamente. Oferta veche de 1 an si ceva.

Ideea e ca de la 15 iunie o sa se scoata roamingul in uniunea europeana astfel ca o sa poti folosi minutele si netul incluse pe cartela/abonament oriunde in europa.
Vodafone deja oferea aceasta oferta de prin aprilie celor care incarcau/aveau abonament mai mare de 10 euro.

PS: eu am ales orange pentru ca mi-au dat telefoane (asta apropo de a-ti tine angajatii multumiti), dar cea mai buna oferta o gasiti la digi (din pacate ei aveau doar petarde la oferta, allview si compania). Si da, in momentul de fata digi e cam la acelasi nivel cu vodafone si orange in privinta infrstructurei semnalului. Ba mai mult, sunt multe zone unde nici orange si nici vodafone nu au semnal si digi are 4g.

Despre Telekom nu ma pot pronunta ca nu i-am folosit. La toti ceilalti sunt client premium.
 
Din cate am vazut sunt si persoane care au primit bonusul fara sa il activeze online, pur si simplu au fost anuntati prin SMS ca au 20GB bonus :D. Voi ati primit asa?
 
Imi spune si mie cineva daca orange are oferta la internet in roming sau daca poti folosi oferta in afara romaniei?
Din cate stiu acum jumatate din internetul national il poti folosi in roaming. Teoretic, dar la mine din 8GB nationali 2GB ii pot folosi in roaming.
 
Normal ca Orange si Vodafone vin cu oferte ca sunt multi clienti care au plecat de la Orange si Vodafone la Digi ..la digi ai trafic nelimitat :)
 
Loading...
Back
Sus