Optiune noua pe forum - Ask A Question

Gasesti aceasta optiune este utila

  • Da

  • Nu


Rezultatele sunt vizibile doar după vot.

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Pentru ca numarul subiectelor pe forum creste zilnic, m-am hotarat sa adaug o noua optiune pe forum care sa va ajute sa gasiti informatia dorita mai usor.

Optiunea se numeste Ask A Question.
Link catre acestea gasiti in header.
TiM9kdp.png


Cand accessati Ask A Question, tastati cuvantul care vreti voi si imediat se vor afisa 10 topicuri care au legatura cu acesta. Cuvantul trebuie sa aiba minim 3 caractere pentru a afisa un raspuns.
Cam asa arata cand tastez SEO.
S7unp89.png

Cred ca va fi mai usor pentru toata lumea sa gaseasca informatia dorita pe roforum.

Voi ce parere aveti?
 
Este foarte buna optiunea,eu am cautat cateva posturi mult si bine
 
Probabil optiunea e utila tinand cont ca acum e o amestecatura totala. No offense, dar roforum se presupunea a fi forum pentru webmasteri si nu stirileprotv sau realitatea. Acum in ultimele 30 de posturi gasesti doar stiri..
E parerea mea personala @AlexH , sper sa nu te superi!
 
Probabil optiunea e utila tinand cont ca acum e o amestecatura totala. No offense, dar roforum se presupunea a fi forum pentru webmasteri si nu stirileprotv sau realitatea. Acum in ultimele 30 de posturi gasesti doar stiri..
E parerea mea personala @AlexH , sper sa nu te superi!

NU ma supar deloc si te rog nu lua cele de mai jos in nume de rau.

Roforum este pentru toata lumea care are nevoie de ajutor si nu neaparat doar pentru webmasteri. Acele stiri sunt puse pentru a testa un sistem de revista presei a stirilor din romania. Un forum pentru a nu muri, are nevoie de activitate, continut periodic. Daca ma las in baza voastra va muri ca si celalalt la care am muncit mult sa scriu doar lucruri care va ajuta.
Numarul de persoane care intra pe roforum s-a triplat de cand am inceput sa postez si altceva, in afara de chestii care au nevoie webmasterii?
Pentru foarte multi dintre voi este foarte greu sa deschideti un topic cand aveti nevoie de ajutor, dar nu aveti nici o problema sa imi inundati casuta de chat pe privat.

Asa cum am spus mai sus, roforum este un forum general pentru toata lumea, cu topicuri pe diverese teme si voi continua sa postez lucruri care cred ca sunt de interes si voi implementa ce module cred de cuviinta.


Multumesc pentru parerea ta sincera.
 
Loading...
Back
Sus